Programy HTML nepodporují při zadávání z klávesnice jiné znaky než anglické v počítači s korejskou verzí systému Windows XP Media Center Edition 2005 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 913437 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Používáte počítač se systémem korejské verze systému Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 a který používá korejský editor IME (Input Method Editor). V tomto případě HTML programy, které používají ovládací prvek HtmlInput ActiveX nepodporují znaky neanglické klávesnice.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ovládací prvek ActiveX, který slouží k zadávání textu v programech HTML vždy používá vzdálené funkce Trojný klepnutím. Trojný klepnutím funkce se používá, i když pomocí klávesnice.

Řešení

Informace o aktualizaci

Aktualizace je nyní k dispozici od společnosti Microsoft tento problém vyřešit. Tuto aktualizaci nainstalovat, navštivte následující web Microsoft webu Windows:
http://windowsupdate.microsoft.com
Tato aktualizace změní chování ovládacího prvku ActiveX, takže klíče vyvolat chování Trojný klepnutím kromě při stisknutí následujících kláves:
  • Klíče číslo (0 až 9)
  • Klíč (hvězdička)
  • Znak čísla () #key

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít korejské verze systému Windows XP Media Center Edition 2005.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ehkeyctl.dll5.1.2715.2830178,17620.01.0606: 24X86
Spupdsvc.exe6.2.29.022,75213. 10. 200506: 54X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o funkčnosti Trojný klepnutím na tomto webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms818210.aspx
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 913437 - Poslední aktualizace: 2. listopadu 2007 - Revize: 1.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbbug kbqfe kbhotfixserver kbpubtypekc KB913437 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:913437

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com