Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da bir teklif sipariş oluşturmak çalıştığınızda hata iletisi: "Microsoft CRM sunucusu kullanılamıyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 913465 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da bir teklif siparişe oluşturmak açmaya çalıştığınızda, siparişi oluşturulur. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Microsoft CRM sunucusu kullanılamıyor.

Microsoft CRM sunucusu ile iletişim kurmada bir sorun var. Sunucu kullanılamıyor olabilir. Daha sonra yeniden deneyin. Sorun devam ederse sistem yöneticisine başvurun.
Etkin DevErrors parametresi varsa, aşağıdaki hata Web.config dosyasında kaydedilir:
[<a1>COMException</a1> (0x80004005): hata tanımlanmamış] Microsoft.Crm.Platform.ComProxy.CRMQuoteClass.ConvertToSalesOrder(CUserAuth& Caller, String QuoteId, String ColumnSetXML) +0 Microsoft.Crm.Application.Platform.Quote.CreateOrder() Microsoft.Crm.Web.SFA.QuoteDetailPage.DoAcceptQuote(Object sender, DataEventArgs e) Microsoft.Crm.Web.SFA.QuoteDetailPage.acceptQuote(Object sender, DataEventArgs e) Microsoft.Crm.Application.Forms.DataEventProcessor.Raise(FormEventId eventId, FormState state, User user, String objectId, Entity entity) Microsoft.Crm.Application.Forms.AppForm.RaiseDataEvent(FormEventId eventId) Microsoft.Crm.Application.Forms.EndUserForm.Initialize(Entity entity) Microsoft.Crm.Application.Forms.CustomizableForm.Execute(Entity entity, String formId, String formType) Microsoft.Crm.Application.Forms.CustomizableForm.Execute(Entity entity) Microsoft.Crm.Web.SFA.QuoteDetailPage.ConfigureForm() Microsoft.Crm.Application.Controls.AppPage.OnPreRender(EventArgs e) System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +62 System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +1499

Çözüm

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 913465 - Last Review: 7 Aralık 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbbug kbmbsmigrate KB913465 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:913465

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com