Outlook için Microsoft Dynamics CRM 3.0 istemcisi başlatmaya çalıştığınızda hata iletisi: "Microsoft CRM işlevselliği yüklenirken bir hata oluştu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 913468 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM 3.0 istemcisi başlatmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Microsoft CRM işlevselliği yüklenirken bir hata oluştu. Microsoft Outlook'u yeniden başlatmayı deneyin. Hatalar devam ederse sistem yöneticinize başvurun.
Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM'de aşağıdaki ayarlardan birine ısvıntegration özniteliği ayarlandığında oluşur Web.config dosyası:
 • Tümü
 • Outlook
 • OutlookLaptopClient
 • OutlookWorkstationClient

Çözüm

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için hizmet sağlayıcıları

Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935731Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0, Japonca sürümünü veya Çince

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Japonca sürümü için Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944372Güncelleştirme Toplaması 2 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Microsoft Dynamics CRM Web.config dosyasında, yok veya Webısvıntegration özniteliğini ayarlayın.

  Bu özniteliği yok ya da Web değiştirdikten sonra Outlook için Microsoft Dynamics CRM 3.0 istemcisi'ni başlattığınızda özelleştirmeleri ısv.Config.XML dosyasındaki sunulan değil.
 2. ısv.Config.XML dosyası Not Defteri'nde açın ve aşağıdaki gibi görünüyorsa en üst düzey öğeyi silin.
  <?xml version="1.0" encoding="windows-1252"?>
 3. ısv.Config.XML dosyası olarak kaydedin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 ve güncelleştirme toplaması 2 giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 913468 - Last Review: 15 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 6.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft CRM 3.0
 • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
 • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB913468 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:913468

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com