Nasazení společnosti Microsoft.NET příručka životního cyklu aplikací

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 913507 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl dříve publikován jako Microsoft Knowledge Základní článek 829019.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje informace o nástroji Microsoft Nasazení.NET příručka životního cyklu aplikací. Tato příručka obsahuje informace o plánu a Implementujte efektivní nasazení Microsoft.Založené na rozhraní .NET Framework aplikace (Framework aplikace).

Pokud je vaše organizace vývoj aplikací v rámci, čelí challenge zavedení těchto aplikace efektivně a spolehlivě v celém prostředí. Pokud jste zkušenosti v oblasti nasazení, některé výzvy budou obeznámeni. Existuje však mnoho nových technologií v rámci aplikace a několik důležité informace, které jsou jedinečné pro jejich nasazení.

Tato příručka popisuje zkušenosti společnosti Microsoft a externí konzultanti v příslušných pole umožňují některé nejlepší informace, které jsou k dispozici efektivní nasazení aplikace Framework. Tato příručka obsahuje informace o nasazení všech typů Framework aplikací pomocí různých mechanismy, včetně typu no-touch deployment a Instalační služba Microsoft Windows Installer nasazení balíčku.

Tato příručka popisuje zavedení životního cyklu z plánování aplikace prostřednictvím na údržbu aplikací. Popisuje také jak může aplikace vytvořené v různých verzích rámci existují v instalacích vedle sebe.

Tato příručka je určena všem kdo je odpovědný za zavádění aplikací v rámci. Nepotřebujete žádné specializované požadované znalosti použít tohoto průvodce.

Další informace

Na Nasazení.NET příručka životního cyklu aplikací je uspořádán do čtyř kapitol, takto:
 • Kapitola 1: Úvod
  Tato kapitola vás seznámí se vodítko a shrnuje kapitol, které obsahuje. Tato kapitola rovněž zkoumá povahu Framework aplikace a.NET Framework a popisuje, jak nasadit .Rozhraní .NET Framework. Pomocí informace uvedené v této kapitole se můžete začít plánovat zavedení aplikací Framework.
 • Kapitola 2: Plánování nasazení.Založené na rozhraní .NET Framework Aplikace
  Existuje mnoho aspektů plánování, které je nutné provést do účtu před určete způsob nasazení aplikace v rámci. Informace obsažené v této kapitole mohou pomoci vytvořit informováni rozhodnutí o způsobu nasazení aplikací Framework.
 • Kapitola 3: Implementace nasazení.NET Aplikace založené na rámec
  Obecně je možné, že zavedení aplikací pomocí na.Je mnohem jednodušší než dříve zavádění aplikací v rozhraní .NET Framework Vývojová prostředí. Některé aplikace v rámci jsou však velmi složité. Používat Rady, které se objeví v této kapitole nasadit tyto aplikace efektivně pro vaše prostředí.
 • Kapitola 4: Údržba.Založené na rozhraní .NET Framework Aplikace
  Nasazení aplikace úspěšně v relativně jednoduché prostředí je jedna věc; zavedení těchto aplikací v prostředí kde ostatní aplikace již existují a udržovat tyto aplikace prostřednictvím více inovací je docela jiná. Tato kapitola vám pomůže při řešení v případě konfliktu, které mohou nastat mezi různými aplikacemi. Tato kapitola také pomáhá řešit případné potíže se můžete setkat při došlo k pokusu o aktualizaci aplikací.
Na následující soubor je k dispozici pro stahování Microsoft Download Centrum:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 5B7C6E2D-D03F-4B19-9025-6B87E6AE0DA6 & displaylang = cs

Odkazy

Další informace naleznete na následující společnosti Microsoft Webu Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms954585.aspx
Obecné informace týkající.NET Framework, naleznete následující web služby MSDN:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/netframework/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 913507 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.0
 • Microsoft .NET Framework 1.1
 • Microsoft .NET Framework 2.0
Klíčová slova: 
kbPubTypeKC kbhowto kbpag kbguidelines kbpdwizard kbpackage kbsxs kbsoftwaredist kbsetup kbdeployment kbappsetup kbinfo kbmt KB913507 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:913507

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com