<a1>Sürüm</a1> 3.0f Groove kuruluş yönetimi sunucusuna veya sonraki bir sürümünü yükseltmeden sonra el ile parola geri yükleme işlevselliği eski istemciler için Sıfırla

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 913601 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede nasıl Groove Kuruluş Yönetimi Sunucusu sürümü 3.0f veya sonraki bir sürümünü'e yükselttikten sonra eski istemciler için el ile parola sıfırlama işlevselliğini geri yükleneceği anlatılır. Makaleyi, sistem güvenlik ilkeleri sayfasında kullanılamıyorsa, geçerli istemcileri için otomatik parola sıfırlama işlevselliğini re-implement nasıl de anlatılır.

Daha fazla bilgi

Müşteri talep için yanıt olarak el ile eski parola için tercih edilen diğer işlevleri sıfırlama Enterprise Management Server 3.0f otomatik parola sıfırlama işlevselliğini içerir.

Enterprise Management Server'a 3.0f Enterprise Management Server'ı yükselttiğinizde, yeni otomatik parola sıfırlama işlevselliğini varsayılan ayarları bulunur. Bu durumda, eski el ile parola sıfırlama işlevselliğini kullanılamaz duruma gelir. Bu yükseltme işlemi, yalnızca aşağıdaki koşullar doğru olduğunda, bağlantı otomatik bir parola sıfırlama sağlar:
 • Groove istemci yüklemeleri başarıyla Enterprise Management Server'a, yükleme veya yükseltme sanal Office Groove 3.0f veya daha ileri bir sürümüne Groove bağlandınız.
 • Özel anahtar parolayı anımsa seçeneği, etki alanında seçilir.
Ilke tabanlı aygıt el ile parolayı sıfırlamak için yönetilen aygıtlarda çalıştırmak bazı eski Groove istemcileri el ile parola sıfırlama (ve veri kurtarma) için ayarlanır. Bu istemcilerini desteklemek için <a0></a0>, eski el ile parola sıfırlama işlevselliğini geri yüklemeniz gerekir.

Not Bu aygıt ayarı Groove 3.0f çalışmakta olan aygıtlar engellemez ve işlevselliği otomatik parola kullanmasını sonraki sürümlerinde Groove sıfırlayın.

El ile parola sıfırlama işlevselliğini geri yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Etki alanı adını tıklatın, genişletmek aygıt ilke şablonları ve istediğiniz özel ilke Ayarla</a1>'ı tıklatın. Alternatif olarak, Varsayılan ' ı tıklatın.
 2. Yeni bölmesinin en altında tıklatın güvenlik ilkeleri sekmesi.
 3. Düzen ayarlarını sıfırla (Groove 3.0e ya da önceki)</a1> seçeneğini tıklatın.
 4. El ile parola sıfırlama (ve veri kurtarma) onay kutusunu tıklatıp seçin ve Tamam ' ı tıklatın.
 5. Değişiklikleri Kaydet ' i tıklatın.
Güvenlik ilkeleri sayfasında kullanılamıyorsa, otomatik parola sıfırlama işlevselliğini uygulamak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Etki alanı adını tıklatın.
 2. Etki alanı özellikleri, sayfanın üstündeki tıklatın.
 3. Özellikler iletişim kutusunda, Değiştir ve özel anahtar parolası ' ı tıklatın.
 4. Özel anahtar parolayı anımsa</a0> onay kutusunu tıklatıp seçin ve Tamam ' ı tıklatın.
 5. Etki alanı özellikleri iletişim kutusunda, <a3>Tamam</a3>'ı tıklatın.
 6. Sol bölmede, genişletme kimlik ilkesi şablonları ve istediğiniz özel ilke Ayarla</a1>'ı tıklatın. Alternatif olarak, Varsayılan ' ı tıklatın.
 7. Yeni bölmesinin en altında tıklatın güvenlik ilkeleri sekmesi.
 8. Otomatik parola Sıfırla onay kutusunu seçmek için tıklatın.
 9. Değişiklikleri Kaydet ' i tıklatın.
Önemli Bu yordamın ilk beş adımları atlayın. Özel anahtar parolayı anımsa</a0> seçeneği seçili ise, otomatik parola sıfırlama işlevselliğini çalışmayacak.

Özellikler

Makale numarası: 913601 - Last Review: 10 Nisan 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Groove Enterprise Management Server 3.1
 • Groove Enterprise Management Server 3.0
 • Groove Hosted Management Services 3.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbhowto KB913601 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:913601

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com