Pole "Účet Parent" a "Nadřazený zákazník" jsou k dispozici při pokusu o hromadnou úpravu mnoha záznamů kontaktů nebo v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 mnoho záznamů klientů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 913645 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Můžete zaznamenat některý z následujících problémů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0:
  • Pokuste se hromadně upravit mnoha záznamů kontaktů nebo v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 mnoho záznamů klientů pomocí funkce Rozšířené hledání. Pole Nadřazený obchodní vztah a Nadřazený zákazník jsou však k dispozici. Záznamy klientů nebo kontaktů proto nelze spojit s nadřazeného obchodního vztahu.
  • Pokud přidáte pole do formuláře hromadné úpravy nebudou při použití funkce Rozšířené hledání mnoho záznamů kontaktů nebo účet vyberte toto pole k dispozici. K tomuto problému dochází, pokud má pole při změně událost povolena.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože výběr mnoha záznamů kontaktů nebo mnoho záznamů klientů pomocí funkce Rozšířené hledání nedostupná pole Nadřazený obchodní vztah a Nadřazený zákazník.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935731Je k dispozici kumulativní aktualizace 1 pro Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Takto postupujte po instalaci kumulativní aktualizace

Po instalaci kumulativní aktualizace aktualizovat hodnotu BehaviorInBulkEditForm v souboru XML pro pole přidán do formuláře hromadné úpravy. Další informace o aktualizaci tuto hodnotu klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
933898V okně Upravit více záznamů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 nedostupná pole, které mají povoleno události při změně

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl opraven v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0 a v kumulativní aktualizaci 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb.

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 913645 - Poslední aktualizace: 27. září 2007 - Revize: 8.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB913645 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:913645

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com