Toplu olarak çalıştığınızda "Ana firma" ve "Üst müşteri" alanları kullanılamaz birçok kişi kayıtları veya Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki çok sayıda hesap kayıt düzenleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 913645 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki aşağıdaki sorunlardan biriyle karşılaşabilirsiniz:
  • Toplu olarak denemek pek çok kişi kayıtları veya Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki çok sayıda hesap kayıt düzenleme, Gelişmiş Bulma özelliğini kullanarak. Ancak, Ana firmaAna müşteri alanları kullanılamaz. Bu nedenle, firma veya ilgili kişi kayıtlarının bir üst firma ile ilişkilendirme edemiyor.
  • Toplu Düzenle forma bir alan eklerseniz, birçok kişi veya firma kayıtları seçmek için Gelişmiş Bul özelliğini kullandığınızda, bu alan kullanılamaz. Alanın OnChange olayı etkin varsa bu sorun oluşur.

Neden

Gelişmiş Bulma özelliğini kullanarak çok sayıda kişi kayıt veya çok sayıda hesap kayıt seçtiğinizde Ana firma ve Üst müşteri alanları kullanılamadığından bu sorun oluşur.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir
Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935731Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Güncelleştirme toplamasını yükledikten sonra izlemeniz gereken adımları

Güncelleştirme toplamasını yükledikten sonra toplu düzenleme forma eklediğiniz alanın .xml dosyasındaki BehaviorInBulkEditForm değerini güncelleştirin. Bu değer güncelleştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
933898Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki <a1>birden çok kayıt Düzenle</a1> penceresinde etkin OnChange olayı olan alanları kullanılamaz

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de ve Güncelleştirme Toplaması 1 servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 913645 - Last Review: 27 Eylül 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 8.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB913645 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:913645

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com