Vlastní pole zabránit právě při upgradu z aplikace Microsoft CRM 1.2 na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 uzavřené aktivity

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 913954 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Upgradujete z aplikace Microsoft CRM 1.2 na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0. Vlastní pole tabulek činnosti jsou vytvořeny. Tato pole jsou vytvořeny z-vlastní polí v aplikaci Microsoft CRM 1.2. V tomto scénáři pole zabránit aktivity právě Uzavřeno v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože některé činnosti pouze pole v aplikaci Microsoft CRM 1.2 jsou používány pro určité typy aktivit. Pokud pole, které souvisejí s určitých typ aktivity jsou naplněna před upgradem na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0, vlastní pole vytvořen zachovat data uložená v polích.

Příklady těchto typů polí, které mohou být naplněn pomocí aplikace Microsoft CRM 1.2 software development kit (SDK) zahrnují následující pole:
  • DirectionCode
  • ScheduledDurationMinutes
  • StatusCode
  • Odesílatel
  • ToRecipients
  • ScheduledEnd
  • ScheduledStart

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 913954 - Poslední aktualizace: 7. prosince 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsupgrade kbexpertisebeginner kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB913954 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:913954

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com