Počítač se systémem Windows XP přestane reagovat při počítač pokusí přejít do úsporného režimu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 914028 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud počítač se systémem Microsoft Windows XP pokusí přejít do úsporného režimu, přestane počítač reagovat (zablokuje se).

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud ovladač pokusí umístit zařízení universal serial bus () do stavu napájení snížena selektivního současně systém Windows pokusí přejít do úsporného režimu. K tomuto problému konkrétně dochází z důvodu chyby v ovladači rozbočovači USB.

Řešení

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

Použít tuto opravu hotfix, je nutné přidat hodnotu REG_BINARY s názvem FlushPortPowerIrpsFlag má hodnotu 0x1 následující podklíč registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\usbflags
Přidat tuto hodnotu registru, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte následující podklíč registru a klikněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\
 3. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na tlačítko Binární hodnota.
 4. Zadejte FlushPortPowerIrpsFlag název binární hodnoty a stiskněte klávesu ENTER.
 5. FlushPortPowerIrpsFlag klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 6. V poli Údaj hodnoty zadejte 01 a potom klepněte na tlačítko OK.
 7. Ukončete program Editor registru.

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Usbhub.sys5.1.2600.284657,98414. 02. 200601: 16X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Zařízení USB v systému Windows XP může podporovat funkci selektivního. Ovladač podporující funkci selektivního lze zakázat ovladač řídí kdy stane nečinnosti zařízení zařízení USB. To platí, i když počítač zůstane ve stavu napájení plně funkční (S0).

Ovladač můžete například nečinný hostitelský řadič. Ovladač můžete také nečinných prázdný rozbočovačů USB a určitých zařízení USB operační systém podporuje. Funkce selektivního šetří energii baterie v přenosných počítačích a počítačích Tablet PC. Řadiče USB obvykle používají významné baterie, i když žádná zařízení jsou připojena k počítači.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 914028 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinserv2003sp2fix kbqfe kbexpertisebeginner kbhotfixserver KB914028 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:914028

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com