Chybová zpráva při obnovení zálohy systému Windows Server 2003 Service Pack 1 do počítače se systémem Windows Server 2003: Systém Windows se nepodařilo spustit z důvodu chyby softwaru. (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 914049 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Obnovení Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) - založené zálohování na počítači se systémem Windows Server 2003. Po restartování počítače můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Systém Windows se nepodařilo spustit z důvodu chyby softwaru. Ohlaste tento problém jako: zatížení potřebné DLL jádra. Obraťte se na podporu osoby tento problém nahlásit.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud se neshodují soubory HAL.dll a Ntoskrnl.exe.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
 • Rozbalte a zkopírujte správné soubory HAL.dll a Ntoskrnl.exe z disku CD-ROM systému Windows Server 2003 SP1 do počítače se systémem Windows Server 2003 před obnovením zálohy.

  Určit správné HAL.dll a Ntoskrnl.exe soubory nahradit pomocí souboru Setup.log. Setup.log soubor je umístěn ve složce C:\WINDOWS\Repair. Existují různé HAL a Ntoskrnl soubory, které lze použít, v závislosti na typu systému. Soubor Setup.log zobrazuje soubory, které jsou nainstalovány v konkrétním systému.
 • Nainstalovat Windows Server 2003 SP1 na nové jednotce disku před obnovením zálohy. Nainstalovat Windows Server 2003 SP1 pomocí webu Windows Update, webu Microsoft Update nebo Windows Server Update Services (WSUS).

  Další informace o získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Server 2003 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  889100Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Server 2003

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o podobném problému v systému Windows XP, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
326671Chybová zpráva: systém Windows nelze spustit z důvodu chyby...

Vlastnosti

ID článku: 914049 - Poslední aktualizace: 11. října 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
Klíčová slova: 
kbmt kbserver kbwindowsupdate kbmsg kbtshoot kbprb KB914049 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:914049

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com