Nezobrazí se zpráva upozornění, při uzavření příležitostí, které mají přidružené aktivní nebo koncepty nabídek v aplikaci Microsoft Dynamics CRM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 914142 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když máte uživatelská úroveň oprávnění Číst pro poptávky, nezobrazí se upozornění při uzavření příležitostí, které mají přiřazeny aktivní nebo konceptu nabídek vytvořené jiným uživatelem. Když nastane tento problém se zobrazí následující upozornění:
Jsou stále aktivní nebo konceptu nabídky přidružené k této příležitosti. Tyto musí být uzavřen před uzavřením příležitosti.

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 914142 - Poslední aktualizace: 2. února 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB914142 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:914142

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com