Služby Microsoft Exchange Information Store přestane reagovat po povolit antivirový program, který používá Microsoft Application Programming Interface VSAPI (Virus Scanning) pro Microsoft Exchange 2003 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 914394 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Služby Microsoft Exchange Information Store přestane reagovat (zablokuje se) 24 nebo 36 hodin po povolit antivirový program, který používá Microsoft Application Programming Interface VSAPI (Virus Scanning) 2003 Microsoft Exchange Server. Příkladem takové program je Sybari Antigen for Microsoft Exchange.

Služby Microsoft Exchange Information Store může navíc přestat reagovat (zablokuje se) při provádění zálohy 2003 Exchange Server.

Navíc může být v protokolu aplikací zaznamenána událost podobná následující události:

Typ události: Chyba
Zdroj události: Chyba aplikace
Kategorie události: (100)
ID události: 1000
Popis: Chybující aplikace store.exe verze 6.5.xxxx.xx, chybující modul exsmtp.dll verze 6.5.7638.1 poruchy adresu 0x000096f6.

Poznámka: V této události verze úložiště se liší v závislosti na další opravy, které jsou nainstalovány na serveru. Však verze souboru exsmtp.dll bude obvykle 6.5.7638.1 Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2).

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Před použitím opravy hotfix musíte nainstalovat Exchange Server 2003 SP2.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
836993Získání nejnovějších aktualizací Service Pack pro Exchange Server 2003

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.Bude však restartována služba Microsoft Exchange Information Store a všechny závislé služby.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Globální verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Exsmtp.dll6.5.7651.15402,94405 Duben 200605: 25X86

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, zakažte antivirový program, který používá rozhraní Microsoft VSAPI.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
817903Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro Exchange Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 914394 - Poslední aktualizace: 29. února 2008 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc KB914394 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:914394

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com