Popis balíčku opravy hotfix holandské verze sady Office 2003 Office 2003 následující po aktualizaci Service Pack 2: 9. května 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915036 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje problém aplikace Microsoft Office 2003 opravené balíčkem oprav hotfix holandské verze sady Office 2003 z 9. května 2006 sady Office 2003 následující po aktualizaci Service Pack 2.

Tento článek popisuje o balíčku oprav hotfix následujících položek:
 • Problémy, které balíčku oprav hotfix.
 • Požadavky pro instalaci balíčku oprav hotfix.
 • Určuje, zda musíte restartovat počítač po instalaci balíčku oprav hotfix.
 • Určuje, zda balíček opravy hotfix nahrazuje jakýkoli jiný balíček opravy hotfix.
 • Soubory obsažené v balíčku oprav hotfix.

ÚVOD

Problém, který balíčku oprav hotfix

Tento balíček oprav hotfix řeší následující problém, který byla dříve zdokumentována v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
 • Když dokument se prezentovat v aplikaci sady Office 2003, který je spuštěn v počítači více monitorů, aplikace sady Office může přestat reagovat (zablokuje se).

  K tomuto problému dojde v případě, že jsou splněny následující podmínky:
  • Holandské verze sady Office 2003 spustíte počítači, se systémem holandské verze sady Microsoft Windows XP.
  • Můžete nastavit Místní nastavení národního prostředí v systému Windows XP Holandština (Belgie).
  • Otevření dokumentu na jednom monitoru a nástroje předvádějícího jsou otevřené na jiný monitor.

Další informace

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 3.Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Office 2003. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tato oprava hotfix je oprava hotfix sady Office 2003 Service Pack 2. Chcete-li nainstalovat opravu hotfix, musíte mít nainstalovanou aktualizaci Office 2003 Service Pack 2.Další informace o aktualizaci Service Pack 2 pro sadu Office 2003 naleznete naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
887616Popis aktualizace Office 2003 Service Pack 2

Informace o restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou novější opravou.

Informace o registru

Nemáte žádné klíče registru vytvořit ani upravit žádné klíče registru žádné opravy hotfix zahrnuté v tomto balíčku použít.

Informace o souboru

Tato oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory, které jsou nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které jsou nutné k opravě problémů uvedených v tomto článku.Holandské verze této opravy hotfix používá balíček Instalační služba Microsoft Windows Installer k instalaci opravy hotfix. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC) v následující tabulce. Při zobrazení informací o souboru, datum je převést na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.

Stahování informací

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Office2003-kb915036-nld.exe11.0.8025.0117,56809. Května 200623: 27
Instalační služba Microsoft Windows Installer informace o souborech MSP

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
Formman20enuff.msp400,38409. Května 200623: 26
Po instalaci balíčku oprav hotfix verze tohoto balíčku oprav hotfix v dánském má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů, jsou uvedeny v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Fm20enu.dll11.0.5510.032,58415. Července 200305: 57


Další poznámky

 • Další informace o instalaci této opravy hotfix naleznete v souboru Readme.txt, který je součástí balíčku oprav hotfix.
Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 915036 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Professional Edition 2003
 • Microsoft Office Standard Edition 2003
 • Microsoft Office Small Business Edition 2003
 • Microsoft Office Students and Teachers Edition 2003
 • Microsoft Office Basic Edition 2003
 • Microsoft Office Access 2003
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kboffice2003sp3fix kbhotfixrollup kbfix kbbug kboffice2003presp3fix kbqfe kbhotfixserver KB915036 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915036

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com