Mac 11.2.1 için Microsoft Office 2004 Güncelleştirmesi'nin Açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915056 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft, Mac için Microsoft Office 2004 güncelleştirmesi yayımladı Bu makalede güncelleştirme ile ilgili aşağıdaki bilgiler açıklanır:
 • Güncelleştirmenin içerdiği geliştirmeler
 • Güncelleştirmeyi edinme

Giriş

Bu makalede, Microsoft Office 2004, Mac Service Pack 2 (11.2.0) yüklendikten sonra Mac için Microsoft Entourage 2004 sorunları gideren bir güncelleştirme açıklanır. Tüm Entourage 2004 for Mac kullanıcılarının, Microsoft Office 2004, Mac Service Pack 2 (11.2.0) yüklemiş olan bu güncelleştirmeyi yüklemeniz önerilir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Office 2004 Mac 11.2.1 güncelleştirmesi içerdiği geliştirmeler

Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.1 güncelleştirmesi aşağıdaki geliştirmeleri sunar.

Mac için Entourage 2004 Geliştirmeleri

 • Iletiler, <a2>olaylar</a2> ve <a4>Kiºiler Microsoft Exchange Server hesaplarında doğru şekilde eşitlenir sonra posta kutusu taşıma
  Bu güncelleştirme, Office 2004, Mac Service Pack 2 (11.2.0) yüklendikten sonra oluşan bir Mac için Entourage 2004'te bir eşitleme sorununu giderir. Bu eşitleme sorun, aşağıdaki koşullar doğruysa, veri kaybına neden olabilir:
  • Mac için Entourage 2004, Microsoft Exchange Server posta kutusu ile eşitlemeyi dener.
  • Microsoft Exchange Server posta kutusunda Exchange Server çalıştıran başka bir sunucuya taşınmıştır.

   Not Sistem yöneticileri, genellikle posta kutusu taşıma gerçekleştirin.
  Bu güncelleştirmenin yüklü değilse, çoğaltılacak klasörleri görünür. Ayrıca, Mac için Entourage 2004 taşınan posta kutusuyla eşitlemeye çalışırsa, ilk kez iletileri, olaylar ve ilgili kişileri silinebilir.

  Not Aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda, posta kutunuzdaki bu sorundan etkilenmiş:
  • Posta kutunuz, çoğaltılmış olan klasörler içerir.
  • Posta kutunuzdaki iletileri, kişileri veya olayları eksik.
  Bu sorunla karşılaşırsanız, hemen olarak Mac için Entourage 2004 çıkın. Değil bu güncelleştirmeyi yükleyin veya bu sorunu gidermek için kadar Entourage 2004 Mac için yeniden başlatın. Bu sorunu giderme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  909574Sonra Exchange Server posta kutusu farklı bir depolama grubu için Mac için Entourage 2004 önce taşınan posta kutusuyla eşitlemeye çalıştığında, Mac için Entourage 2004 iletiler silinir taşınır
  Not Klasörler, posta kutunuzda, temsilci seçilen klasörleri gibi klasörler Exchange Server paylaşılan ve SP2 Microsoft Exchange güncelleştirmesi yüklenmediği sürece ortak klasörlerin salt okunur durumdadır. Bu yazılım güncelleştirmesi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  http://www.microsoft.com/mac/default.aspx?pid=exupsp2
 • Kullanıcılar artık kullanabileceğiniz ayrılmış karakterler, Mac için Entourage 2004 adlarını görüntüleme
  Bu güncelleştirme, Entourage 2004 for Mac kullanıcılarının Exchange Server hesaplarına görünen adını ayrılmış karakterlerden birini veya birden fazlasını yüklemiş etkileyen bir sorunu giderir:
  • Küçüktür işareti (&lt;)
  • Işareti (&gt;) daha büyük
  • ve işareti (&)
  Mac için Entourage 2004 kullanıyorsanız, Exchange Server hesabını temsilci seçme ya da görüntü adınızı ayrılmış bir karakter varsa, paylaşım izinlerini ayarlamak çalıştığınızda bir hata iletisi alabilirsiniz. Bu güncelleştirmeyi yüklerseniz, bu sorun oluşmaz.

 • Şimdi yazdırma doğru haftalık takvim
  Bu güncelleştirme, takvim çalışma haftası görünümü <a0>Hafta</a0> görünümünde veya yazdırdığınızda, Mac için Entourage 2004 beklenmedik şekilde kapanıyor olan bir sorunu giderir. Tam günlük bir olay, ilk gününe yazdırılıyor haftanın izleyen haftayı varsa, sorun oluşur. Örneğin, bu sorun, aşağıdaki senaryoda ortaya çıkar. Pazar haftanın ilk günü olarak yap Ardından, tam günlük bir olay yazdırmak istediğiniz haftanın izleyen Pazar zamanlayın.

  Not Mac tercihleri için Entourage 2004'ün <a1>Takvim</a1> bölümünde haftanın ilk günü görünmesini istediğiniz gün seçebilirsiniz.

Microsoft Office 2004, Mac 11.2.1 güncelleştirmesi nasıl elde edilir

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the 915056 package now.Yayım Tarihi: 20 Ekim 2005

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Not Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.1 Update'nin içerdiği Benioku dosyası, aşağıdaki önemli sürüm bilgilerini içerir:
 • Sistem gereksinimleri
 • Hizmet paketinin yüklü olup olmadığının nasıl belirleneceği ile ilgili bilgiler
 • Bu güncelleştirme için destek seçenekleri hakkında bilgi

Özellikler

Makale numarası: 915056 - Last Review: 14 Mart 2006 Salı - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbupdate kbfix kbdownload atdownload KB915056 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915056

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com