MMC 3. 0'ı yükleyin ve SQL Server 2000 Analysis Services çalıştıran bir uyarı iletisi: "MMC bir ek bileşende hata algıladı."

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915091 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. SQL Server 2000 Analysis Services çalıştırıyorsunuz. Microsoft Yönetim Konsolu'nu (MMC) 3. 0'ı yükleyin. Bu senaryoda, aşağıdaki uyarı iletisini alabilirsiniz:
MMC bir ek bileşende hata algıladı. Kapatmak ve MMC'YI yeniden başlatmanız önerilir.
MMC 3. 0'daki Analysis Manager altında Meta veri sekmesini tıklattığınızda, bu uyarı iletisi alırsınız.

Pratik Çözüm

Bu çözümleme Yöneticisi MMC ek bileşenini kullanarak bilinen bir sorundur. Ancak, bu sorun herhangi bir sorun neden bilinmiyor. Uyarı iletisi iletişim kutusunda aşağıdaki seçenekleri tıklatın, çözümleme Yöneticisi MMC ek bileşeni olarak çalışmaya devam eder:
Çalışmaya devam etmek ve hataları bu ek bileşenini kullanarak, kullanıcı veya oturum bakılmaksızın her zaman yoksay

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 915091 - Last Review: 21 Kasım 2006 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb KB915091 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915091
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com