Windows XP tabanlı bir bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Masaüstü baş aşağı görüntülenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915164 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows XP tabanlı bir bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra masaüstünü baş aşağı görünür.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, standart görünümünü Masaüstü döner böylece grafik kartınızın ayarlarını değiştirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin.

Not Aşağıdaki adımlar, bir ıntel grafik kartı için tasarlanmıştır. Bu adımlar, başka bir üreticiden bir grafik kartı için farklı olabilir. Daha fazla bilgi için bilgisayarınızın grafik kartının belgelerine bakın.
  1. Masaüstünü sağ tıklatın ve sonra da Özellikler ' i tıklatın.
  2. Görüntü Özellikleri iletişim kutusunda, Ayarlar sekmesini tıklatın ve sonra Gelişmiş ' i tıklatın.
  3. Grafik özellikler sekmesini tıklatın ve kısayol tuşu</a1>'ı tıklatın.
  4. CTRL + ALT tuşlarını basılı tutun ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Veya, Kısayol tuşlarını devre dışı bırak</a0> onay kutusunu tıklatıp seçin ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Daha fazla bilgi

Bu sorun, "joke_flipped." adlı bir virüs de neden olabilir "Çözüm" bölümündeki yordamı işe yaramazsa, aşağıdaki Trend Micro Web sitesini ziyaret edin ve sonra bir virüs tarama gerçekleştirmek için yönergeleri izleyin:
www.housecall.antivirus.com
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez. Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 915164 - Last Review: 22 Mart 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB915164 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915164

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com