Komunikat o błędzie podczas próby zainstalowania lub odinstalowania oprogramowania Palm HotSync na komputerze z systemem Windows XP Home Edition: "Błąd wewnętrzny 2738"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 915167 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby zainstalowania lub odinstalowania oprogramowania Palm HotSync na komputerze z systemem Microsoft Windows XP Home Edition, zatrzymuje proces i pojawi się następujący komunikat o błędzie:
Błąd wewnętrzny 2738

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj Microsoft Windows Script Host wersja 5.6.

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz 5.6 skryptów systemu Windows, pakietu Windows XP i Windows 2000.
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Więcej informacji

Aby uzyskać informacje dotyczące producenta sprzętu odwiedź następującą witrynę sieci Web:
http://support.microsoft.com/gp/Vendors/en-us
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 915167 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
atdownload kbqfe kbfix kberrmsg kbprb kbmt KB915167 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:915167

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com