Při pokusu o otevření stránky vlastní nápovědy v aplikaci Microsoft CRM 3.0 zobrazí chybová zpráva: "Pokyny pro přizpůsobení nápovědy pro vlastní entity nalezeno zde"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915409 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 můžete upravit nápovědu pro vlastní entity pomocí pokynů, které jsou k dispozici v Microsoft CRM Software Development Kit (SDK). Konkrétně můžete vytvořit stránku vlastní nápovědy pro vlastní entity. Když se pokusíte otevřít stránku vlastní nápovědy, zobrazí se následující chybová zpráva:
Chyba "Ladění Request –URL"

Pokyny pro přizpůsobení nápovědy pro vlastní entity naleznete zde:

Přidání Context-Sensitive téma vlastní entity nebo formuláře http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/CrmSdk3_0/htm/v3d0addingacontextsensitivetopicforcustomentitiesorforms.asp

Řešení

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici

Japonská verze a čínské verze Microsoft Dynamics CRM 3.0

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 2 pro zjednodušenou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 a pro japonskou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
944372Kumulativní aktualizace 2 pro verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 pro zjednodušenou a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 915409 - Poslední aktualizace: 15. května 2008 - Revize: 6.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Business Solutions CRM Software Development Kit (SDK) na těchto platformách
    • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhelp kberrmsg kbbug kbmbsmigrate KB915409 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915409

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com