Microsoft CRM 3. 0'daki bir özel Yardım sayfasını açmaya çalıştığınızda hata iletisi: "yönergeler özel bir varlık bu konumda için Yardım'ı özelleştirmek için"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915409 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3. 0 ', Yardım için bir özel varlık Microsoft CRM Software Development Kit'e (SDK) içinde sağlanan yönergeleri kullanarak özelleştirebilirsiniz. Özellikle, bir özel varlık özel Yardım sayfasını oluşturun. Özel Yardım sayfası'nı açmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
"–URL isteği hata ayıklama" hatası

Özel bir varlık için Yardım'ı özelleştirme yönergeleri buraya bulunabilir:

Özel varlıklar veya formlar http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/CrmSdk3_0/htm/v3d0addingacontextsensitivetopicforcustomentitiesorforms.asp için Context-Sensitive bir konu ekleme

Çözüm

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Japonca sürümünü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince sürümü

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Japonca sürümü için Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944372Güncelleştirme Toplaması 2 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 915409 - Last Review: 15 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 6.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Business Solutions CRM Software Development Kit (SDK), Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhelp kberrmsg kbbug kbmbsmigrate KB915409 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915409

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com