Při pokusu o sloučení záznamů se v aplikaci Microsoft CRM 3.0 zobrazí chybová zpráva: "přihlášený uživatel nemá dostatečná oprávnění k provedení požadované akce"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915487 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Příznak 1

Při pokusu o sloučení záznamů se v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 zobrazí chybová zpráva:
Přihlášený uživatel nemá dostatečná oprávnění k provedení požadované akce.
Tento problém nastane například kontakty, účty, záznamy a vede. Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
  • Nemáte oprávnění Odstranit na úrovni uživatele pro záznamy.
  • Nejste vlastníkem záznamy.

Příznak 2

Při pokusu o přidání nabídky, objednávky nebo faktury k příležitosti, který má více relací k obraťte zobrazí následující chybová zpráva:
Chyba serveru v aplikaci '/'.

Nespecifikovaná chyba
Popis: Při provádění aktuálního webového požadavku došlo k neošetřené výjimce. Zkontrolujte trasování zásobníku Další informace o chybě a kde vznikla v kódu.

Podrobnosti o výjimce: System.Runtime.InteropServices.COMException: Nespecifikovaná chyba

Chyba Zdroj: Neošetřené výjimce byl generován během provádění aktuálního webového požadavku. Informace týkající se Původ a umístění výjimku lze identifikovat trasování zásobníku výjimky níže.

Stack Trace: [COMException (0x80004005): Unspecified error] Microsoft.Crm.Platform.ComProxy.CRMQuoteClass.GenerateFromOpportunity(CUserAuth& Caller, String OpportunityId, String ColumnSetXML) +0 Microsoft.Crm.Application.Platform.Quote.CreateFromOpportunity(Opportunity toCreateFrom) +71 Microsoft.Crm.Web.SFA.OpportunityDetailPage.AddRelatedQuote(Object sender, DataEventArgs e) +81 Microsoft.Crm.Application.Forms.DataEventProcessor.Raise(FormEventId eventId, FormState state, User user, String objectId, Entity entity) +176 Microsoft.Crm.Application.Forms.AppForm.RaiseDataEvent(FormEventId eventId) +89 Microsoft.Crm.Application.Forms.EndUserForm.Initialize(Entity entity) +57 Microsoft.Crm.Application.Forms.CustomizableForm.Execute(Entity entity, String formId, String formType) +83 Microsoft.Crm.Application.Forms.CustomizableForm.Execute(Entity entity) +13 Microsoft.Crm.Web.SFA.OpportunityDetailPage.ConfigureForm() +468 Microsoft.Crm.Application.Controls.AppPage.OnPreRender(EventArgs e) +30 System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +62 System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +1499

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935731Je k dispozici kumulativní aktualizace 1 pro Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 915487 - Poslední aktualizace: 19. září 2007 - Revize: 5.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsadministration kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB915487 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915487

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com