Microsoft CRM 3. 0'da kayıtları birleştirmeye çalıştığınızda alınan hata iletisi: "oturum açan kullanıcı istenen eylemi gerçekleştirmek için yeterli ayrıcalıklara sahip değil"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915487 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Belirti 1

Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da kayıtları birleştirmeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Oturum açan kullanıcı, istenen eylemi gerçekleştirmek için yeterli ayrıcalıklara sahip değil.
Bu sorun, firmalar, ilgili kişiler gibi kayıtların bulunduğu oluşur ve müşteri adayı. Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Kayıtlar için <a1>kullanıcı</a1> düzeyinde Sil ayrıcalığına sahip.
  • Kayıtların sahibi değildir.

Belirti 2

Teklif, sipariş veya fatura birden çok ilişki kurmaya bir fırsata eklemeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
'/' Uygulamasında Sunucu Hatası.

Belirlenemeyen hata
Açıklama:, Geçerli web isteği yürütülürken işlenmeyen bir özel durum oluştu. Lütfen hata ve kod içinde kaynaklandığı yer hakkında daha fazla bilgi almak için yığın izlemesini gözden geçirin.

Özel durum ayrıntıları: System.Runtime.InteropServices.COMException: hata belirtilmemiş.

Kaynak hatası:, Geçerli web isteği yürütülürken işlenmeyen bir özel durum oluşturuldu. Özel durumun kaynağı ve konumuna ilişkin bilgiler aşağıdaki özel durum yığını izlemesi kullanılarak belirlenebilir.

Stack Trace: [COMException (0x80004005): Unspecified error] Microsoft.Crm.Platform.ComProxy.CRMQuoteClass.GenerateFromOpportunity(CUserAuth& Caller, String OpportunityId, String ColumnSetXML) +0 Microsoft.Crm.Application.Platform.Quote.CreateFromOpportunity(Opportunity toCreateFrom) +71 Microsoft.Crm.Web.SFA.OpportunityDetailPage.AddRelatedQuote(Object sender, DataEventArgs e) +81 Microsoft.Crm.Application.Forms.DataEventProcessor.Raise(FormEventId eventId, FormState state, User user, String objectId, Entity entity) +176 Microsoft.Crm.Application.Forms.AppForm.RaiseDataEvent(FormEventId eventId) +89 Microsoft.Crm.Application.Forms.EndUserForm.Initialize(Entity entity) +57 Microsoft.Crm.Application.Forms.CustomizableForm.Execute(Entity entity, String formId, String formType) +83 Microsoft.Crm.Application.Forms.CustomizableForm.Execute(Entity entity) +13 Microsoft.Crm.Web.SFA.OpportunityDetailPage.ConfigureForm() +468 Microsoft.Crm.Application.Controls.AppPage.OnPreRender(EventArgs e) +30 System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +62 System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +1499

Çözüm

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir
Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935731Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 915487 - Last Review: 19 Eylül 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsadministration kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB915487 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915487

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com