"Instalace součásti z" nastavení omezuje součásti, které lze stáhnout v zásadě Groove domény vlastní instalace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915618 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Nainstalovat součásti z nastavení v zásadách Groove domény vlastní instalace omezuje součásti, které lze stáhnout členy domény, kteří používají systém Groove Virtual Office 3.x nebo dřívější verze aplikace Groove.

Poznámka: Tyto zásady se nevztahují na členy domény, kteří používají systém Microsoft Office Groove 2007. Aplikace Groove 2007 následuje nastavení Microsoft Update.

Další informace

Nastavíte-li Nainstalovat součásti z nastavení na nic než kamkoli, členy domény můžete stáhnout součásti z určené zdrojové.

Při nastavení nastavena na nikde, zakažte možnost zadat vlastní zásady a členy domény nelze stáhnout součásti z libovolného zdroje. Proto toto nastavení omezuje členy domény na stávající sadu součásti za všech podmínek.

Nastavit povolené zdroj a člen domény pokusí nainstalovat součást z tohoto zdroje, prozkoumá Groove Povolit uživatelům instalaci nastavení ověřit, zda je povoleno součást. Nastavení vlastních zásad jsou hierarchická. Podrobnější nastavení přepíše Další obecné nastavení. Název součásti a verze nastavení přepíše nastavení název součásti.

Při definování zásad vlastní instalace si následující body:
 • Nastavení zásad mají rostoucí následující pořadí priorit:
  • Aplikace publisher součást, která je založena na digitální otisků podepisující osoby
  • Název součásti
  • Verze součásti
 • Nastavení verze číslo verze použít k určení pořadí priority. Například verze 2.1.1 má přednost přes verzi 2.1 a verze 2.5 přednost verze 2.1.1.
 • Více omezující nastavení, například Zakázat přednost méně omezující nastavení, například Povolit při dalších faktorech jsou rovny.
Další informace o nastavení omezující naleznete Domain této příručce dodané s verze serveru.

Vlastnosti

ID článku: 915618 - Poslední aktualizace: 12. března 2007 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Groove Enterprise Management Server 2.0
 • Groove Enterprise Management Server 2.1
 • Groove Enterprise Management Server 2.5
 • Groove Enterprise Management Server 3.0
 • Groove Enterprise Management Server 3.1
 • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
 • Microsoft Office Groove Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB915618 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915618

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com