"Yükleme bileşenleri" den ayarı bir Groove etki alanında özel bir yükleme ilkesi karşıdan yükleyebileceğiniz bileşenleri kısıtlar.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915618 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Groove etki alanı özel yükleme ilkesinde Yükleme bileşenleri'nden ayarı sanal Office Groove 3.x veya Groove önceki bir sürümünü çalıştıran bir etki alanı üyeleri için karşıdan yükleyebileceğiniz bileşenleri kısıtlar.

Not Bu ilkeler, Microsoft Office Groove 2007 çalıştıran etki alanı üyeleri için geçerli değildir. Groove 2007, Microsoft Update ayarlarını izler.

Daha fazla bilgi

Etki alanı üyeleri dışında herhangi bir yere bir Yükleme bileşenleri'nden ayarı ayarladığınızda, yalnızca belirtilen kaynak bileşenleri karşıdan yükleyebilirsiniz.

Ayar hiçbir yerde için ayarladığınızda, özel ilkeler belirtmek için bu seçeneği devre dışı bırakmak ve etki alanı üyeleri, herhangi bir kaynaktan bileşenleri karşıdan yükleyemiyor. Bu nedenle, bu ayar etki alanı üyesi tüm koşullarda bileşenleri varolan kendi kümesini kısıtlar.

Izin verilen bir kaynağı ve bir etki alanı üyesi bu kaynaktan gelen bir bileşeni yüklemeye çalışırsa, Groove bileşene izin verilip verilmediğini doğrulamak için kullanıcıların yüklemesine izin ver ayarı inceler. Özel bir ilke ayarları bu güvenlik açığından hiyerarşiktir. Daha ayrıntılı ayarları daha genel ayarları geçersiz kılar. Örneğin, bir bileşen adı ve sürümü ayarını geçersiz kılar bir bileşen adı ayarı.

Bir özel yükleme ilkesini tanımlarken, aşağıdaki hususları dikkat edin:
 • Ilke ayarları aşağıdaki artan sırada öncelik vardır:
  • Imzalayanın dijital parmak izi bağlı bileşen yayımcı
  • Bileşen adı
  • Bileşen sürümü
 • Sürüm ayarları, öncelik sırasını belirlemek için sürüm numarasını kullanın. Örneğin, <a1>Sürüm</a1> 2.1.1 önceliğe sürüm 2.1 ve sürüm 2.5 alır öncelik 2.1.1 sürümünün üzerine.
 • Tüm diğer etkenler eşit olduğunda, yasakla gibi daha kısıtlayıcı olan ayar daha az kısıtlayıcı ayarlar (izin ver gibi önceliklidir.
Kısıtlayıcı olan ayar hakkında daha fazla bilgi için sunucu sürümünüzle birlikte gelen etki alanı Yönetici Kılavuzu'na bakın.

Özellikler

Makale numarası: 915618 - Last Review: 12 Mart 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Groove Enterprise Management Server 2.0
 • Groove Enterprise Management Server 2.1
 • Groove Enterprise Management Server 2.5
 • Groove Enterprise Management Server 3.0
 • Groove Enterprise Management Server 3.1
 • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
 • Microsoft Office Groove Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB915618 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915618

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com