Başka kullanıcılara dosyalarınızla nasıl Groove etki alanı yönetilen bir Groove etki alanınızdaki yönetilen

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915621 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makale, başka bir yönetilen Groove etki alanındaki kullanıcıların, yönetilen Groove etki alanına tümleştirmek açıklamaktadır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Office Groove Manager 2007 Microsoft Office Groove 2007 çalıştıran tüm istemciler, kullanabileceğiniz bir otomatik geçiş özelliği vardır. Groove Management Server'ın önceki bir sürümü varsa veya etki alanı üyeleri Groove sanal Office 3.1 ya da Groove önceki bir sürümünü kullanıyorsanız, kullanıcıların el ile geçirmek gerekir.

Yönetilen diğer Groove etki alanlarının kullanıcıları, yönetilen Groove etki alanına tümleştirmek için <a0></a0>, Groove Enterprise Management Server (EMS) üyeler alanında "Verme etki alanı üye listesi" işlevini kullanın. Bu yordamı örneği aşağıdaki gibidir:
 1. Mavi Yonder Airlines Wingtip Toys satın. Mavi Yonder Airlines adresindeki etki alanı yöneticileri, yönetilen Groove kimlikleri mavi Yonder Airlines halinde yönetilen Wingtip Toys yapmalısınız Groove Groove kimlikleri.
 2. Bir mavi Yonder Airlines Groove Yöneticisi Wingtip Toys EMS kaydeder ve sonra Wingtip Toys etki alanı üye listesini verir. Bu, tüm Wingtip Toys Groove kullanıcıların bir virgülle ayrılmış değerler (CSV) dosyası oluşturur.
 3. Mavi Yonder Airlines Groove bir yönetici, mavi Yonder Airlines EMS açar ve Wingtip Toys etki alanı üye listesini alır. Bu, aynı adı Wingtip Toys, kullanıcıların sahip kullanıcılar kümesi oluşturur. Ancak, etkinleştirme kodlarını mavi Yonder Airlines tarafından denetlenmektedir.
 4. Mavi Yonder Airlines Groove yönetici, bilgisayarlara Wingtip Toys etki alanının bir parçası olarak kullanılan aygıtlar ekleyerek, kayıt defteri anahtarının uygulanır. Bu nedenle, bu bilgisayarlar mavi Yonder yönetilen aygıtlarda Airlines etki alanı haline gelir.

  Not Bu adımı girilmediği takdirde, Wingtip Toys kullanıcıların varolan kimliklerini dönüştüremiyor.
 5. Mavi Yonder Airlines Groove yönetici, geçirilmiş kullanıcılar için mavi Yonder Airlines kimlikleri verir. Bu kimlik, eski kimliklerini aynı ada sahip.
 6. Geçirilmiş kullanıcılar, Groove Yardım açın, menü, Ürünü Etkinleştir'i tıklatın ve kimlik Dönüştür</a1> seçeneğini tıklatın. Bu seçenek, bu senaryoda varsayılan seçenektir.

  Bu yordamı, geçirilmiş kullanıcı kimlikleri, yeni mavi Yonder Airlines kimlikleri için dönüştürür, ancak, çalışma alanı üyeliklerini olduğu gibi bırakır.
Not Yeni bir oluşturmak için bu temel yordam değiştirebileceğiniz iki özgün etki alanlarında üçüncü bir etki alanı.

Referanslar

Etki alanı Kullanıcı Yöneticisi'ni Groove 2007'de geçme hakkında daha fazla bilgi için Groove Server Manager Yardımı'nda "Kullanıcılar diğer etki için yükseltme" konusuna bakın.

Özellikler

Makale numarası: 915621 - Last Review: 30 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Groove Enterprise Management Server 2.0
 • Groove Enterprise Management Server 2.1
 • Groove Enterprise Management Server 2.5
 • Groove Enterprise Management Server 3.0
 • Groove Enterprise Management Server 3.1
 • Groove Virtual Office 2.5 Professional Edition
 • Groove Virtual Office 2.5 Project Edition
 • Groove Virtual Office 2.5 File Sharing Edition
 • Groove Virtual Office 3.0 File Sharing Edition
 • Groove Virtual Office 3.0 Professional Edition
 • Groove Virtual Office 3.0 Project Edition
 • Groove Virtual Office 3.1 File Sharing Edition
 • Groove Virtual Office 3.1 Professional Edition
 • Groove Virtual Office 3.1 Project Edition
 • Microsoft Office Groove 2007
 • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
 • Microsoft Office Groove Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbhowto kbexpertiseinter kbtshoot KB915621 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915621

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com