Nasıl eklemek ve Groove etki alanında Groove lisansları atama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915652 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Bu makale eklemek ve yönetilen Groove etki alanındaki lisans paketleri atamak için açıklamaktadır.

Daha fazla bilgi

Groove Enterprise Management Server lisans yok Groove lisansları eklenene kadar içeren varsayılan başlangıç lisans kümesi sağlar. Microsoft Office Groove Server 2007 Eski lisans yönetimi etkinleştirirseniz Yöneticisi varsayılan boş bir lisans kümesi de sağlar. Groove sanal Office 3.1 veya Groove önceki bir sürümünü kullanan yönetilen kullanıcılar lisanslarını dağıtmak için bir etki alanına Groove Lisansı almanız gerekir. Lisansları sayfasından ayarlama lisans lisanslar ekleyebilirsiniz.

Groove Server 2007 Yöneticisi'ni çalıştırdığınız ise, sizin eklemeniz gerekir istediğiniz lisansLisanslarıSayfa. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Groove Yöneticisi'nde etki alanı seçin,Raporlarısekmesini tıklatın ve sonraEtki alanı özellikleri.
 2. Etkinleştirmek için tıklatınGroove sanal ofisi istemciler sürüm 3.1 ve öncesi için lisans yönetimi desteği.
 3. Etki alanını genişletin ve sonra bir lisans altında ayarlayın'ı tıklatınEski lisans yönetimi. ,Lisanslarısekme listesini görüntüler. Lisans kümesine eklenmiş bir lisans.
 4. ' I tıklatınLisans ekleme.
 5. İçindeDosya konumuPencere, girin Kuruluşunuzun Groove ürün paketinin konumu bir ürün seçin lisans dosyasını tıklatın ve sonraTAMAM.
Size Enterprise Management Server çalıştırıyorsanız, eklemelisiniz istediğiniz lisansLisanslarıSayfa. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Groove Enterprise Management Server etki alanı açmak ve bir lisans altında Gezinti Bölmesi'ndeki lisans kümeleri Ayarla seçeneğini tıklatın. ,Lisanslarısayfası görüntülenir. Bu sayfa bir listesini içerir. Lisans kümesine eklenmiş bir lisans.
 2. ' I tıklatınLisans ekleme.
 3. İçindeDosya konumuPencere, girin Kuruluşunuzun Groove ürün paketlerinin konumunu bir ürün seçin lisans dosyasını tıklatın ve sonraTAMAM.
Enterprise Management Server 2.5 tek tek yapmanız gerekenler kim belirli bir devralmak istediğiniz etki alanı üyeleri Dışla Lisans. Enterprise Management Server 3.0 ve sonraki sürümlerinde Enterprise Yönetim sunucusu, yalnızca lisans eklemek için özel lisans kümeleri oluşturabilirsiniz. belirli kullanıcılar, gruplar veya alt gruplar için. Lisans kümeleri hakkında daha fazla bilgi için okuyun ""Ekleme bir lisans kümesi için bir etki konusunaYönetim sunucusu etki alanı Yönetici Kılavuzu'na groove. Bu konuyu bulmak için aşağıdaki Groove Networks Web sitesini ziyaret Site:
http://docs.Groove.NET/Admin/EMS/ManagementServerDomainAdministratorsGuide.PDF
NotGrup düzeyinde lisans kümelerini değiştirmek için sunucu yöneticinize veya etki alanı yöneticisi rolü olmalıdır. Bağımsız bir üye için şablonları değiştirmek için aşağıdakilerden birini rolü olması gerekir:
 • Sunucu Yöneticisi
 • Etki alanı yöneticisi
 • Üye Yöneticisi
Ayrıca, lisans için lisans kümeleri eklemek için yukarıda belirtilen rolden birine sahip olmalıdır.

Bir kullanıcı kümesi doğru lisans olduğundan emin olun için u adımları izleyin adımları:
 1. ' I tıklatınÜyeler.
 2. Kullanıcı bulmak ve sonra kullanıcı hesabını sağ tıklatın sütun.
 3. ' görünür, Web sayfası'nı tıklatınLisans kümesioku kullanıcı lisans kümesi Bul aşağı açılan listesinde.
NotYönetilen bir etki alanına sahip, ancak satın aldığınız Groove Networks Web sitesi lisanslarını, her kullanıcının el ile eklemeniz gerekir etkinleştirme anahtarı. Bunu yapmak için seçin.Ürün etkinleştirmeüzerindeYardımGroove sanal ofis veya Groove çalışma alanı menüsünden. Etkinleştirme anahtarını istenir.

Özellikler

Makale numarası: 915652 - Last Review: 22 Mart 2011 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Groove Enterprise Management Server 2.0
 • Groove Enterprise Management Server 2.1
 • Groove Enterprise Management Server 2.5
 • Groove Enterprise Management Server 3.0
 • Groove Enterprise Management Server 3.1
 • Groove Hosted Management Services 3.1
 • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseadvanced kbinfo kbtshoot kbmt KB915652 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915652

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com