Kümelenmiş bir SQL Server 2005 örneği için SQL Server hizmet hesabının değiştirdiğinizde bir hata iletisi: "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor."

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 915698 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir küme ortamında, bir düğümde tek başına bir Microsoft SQL Server 2005 örneği yükleyin. Bunu yaptıktan sonra bir SQL Server 2005'in kümelenmiş örneğinin küme için yükleyin. SQL Server hizmet hesabının kümelenmiş örneğinin değiştirdiğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.

Neden

Bu sorun, SQL Server hizmet hesabını değiştirme sırasında oluşan yanlış mantığı nedeniyle oluşur. Kümelenmiş hem kümelenmemiş durumlarda bazı yapılandırmalarında bu sorun oluşur.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2005 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
913089En son SQL Server 2005 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, SQL Server değiştirme tek başına yüklenen örnek içeren düğüm bir hesaptan hizmet.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2005 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 915698 - Last Review: 6 Haziran 2006 Salı - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsql2005presp1fix kbtshoot kbexpertiseadvanced kbsql2005cluster kbprb KB915698 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:915698

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com