Při přijetí aktivity z fronty v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 se vlastník aktivity nezmění na uživatelský účet

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915757 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přijetí aktivity z fronty v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 se vlastník aktivity nezmění uživatelskému účtu. Změnit vlastníka uživatelského účtu, aktivitu přiřadit sami sobě a přijmout aktivity.

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0


Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro zjednodušenou verzi Microsoft Dynamics 3.0 a pro japonskou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935730Kumulativní aktualizace 1 pro zjednodušenou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici

Vlastnosti

ID článku: 915757 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook na těchto platformách
    • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbcrmv3cno kbexpertisebeginner kbbug kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB915757 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915757

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com