Popis balíček opravy hotfix aplikace PowerPoint 2003 po aktualizaci Service Pack 2: 21. března 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 916154 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala balíček opravy hotfix aplikace PowerPoint 2003 po aktualizaci Service Pack 2 pro Microsoft Office PowerPoint 2003.
V tomto článku naleznete následující informace o tomto balíčku oprav hotfix:
 • problémy vyřešené v tomto balíčku,.
 • požadavky pro instalaci balíčku oprav hotfix,.
 • nutnost restartování počítače po instalaci balíčku oprav hotfix.
 • nahrazení balíčku oprav hotfix jiným balíčkem oprav hotfix.
 • zda je nutné provedení změn v registru,.
 • soubory obsažené v balíčku oprav hotfix.

Úvod

Tento článek popisuje problém aplikace PowerPoint 2003 opravené v balíčku oprav hotfix datem 21. března 2006.

Problémy vyřešené v tomto balíčku oprav hotfix

Tento balíček oprav hotfix řeší následující problém, který dříve nebyl ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base zdokumentován:
 • Zkuste otevřít prezentaci je chráněn heslem v aplikaci PowerPoint programově pomocí makra. To provedete, zobrazí se výzva pro heslo otevřete prezentaci, pro heslo změnit prezentaci nebo pro obě. K tomuto problému může dojít i při poskytované heslo v makru.

Další informace

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Office 2003 Service Pack 3.Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Office 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Informace o opravě hotfix

Tento problém vyřešíte instalací této opravy hotfix. Tato oprava hotfix poskytuje funkce, takže připojit heslo k názvu souboru, který je předán do metody Open v makru. Heslo je odděleny od názvu souboru dvě dvojtečky (::). Tento vymezení je podporována heslo číst a změnit heslo.

Syntaxe používané k přidávací heslo číst a změnit heslo je následující:
Otevřené ("PPT filename:: readpassword:: modifypassword")
Při otevření prezentace, zadat heslo pro čtení, použijte následující syntaxi:
Otevřené (PPT filename:: readpassword)
Při otevření prezentace, zadat heslo změnit, číst heslo jako prázdné a určit heslo pro čtení. Chcete-li to provést, použijte následující syntaxi:
Otevřené (PPT filename:::: modifypassword ")
Poznámka: Čtení hesla nemůže obsahovat dvě dvojtečky (::) jako část heslo.

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Následující seznam obsahuje požadavky pro balíček opravy hotfix:
 • Tato oprava hotfix je oprava hotfix Microsoft Office 2003 po aktualizaci Pack 2. Chcete-li nainstalovat opravu hotfix, musí mít po aktualizaci Microsoft Office 2003 nainstalována Pack 2.Další informace o aktualizaci Office 2003 Service Pack 2 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003
 • Použití této opravy hotfix v počítači se systémem Microsoft Office 2003 Service Pack 2 nebo Office 2003 s aktualizací SP1. Však doporučujeme testován více široce na Office 2003 s aktualizací Service Pack 2 této opravy hotfix než máme na Office 2003 s aktualizací SP1. Použití této opravy hotfix v počítači se systémem Office 2003 s aktualizací Service Pack 1 může dojít k některé konflikty souborů. Doporučujeme tuto konfiguraci podporu, ale doporučujeme tuto konfiguraci.

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou pozdější opravou hotfix.

Informace o registru

Nemáte žádné klíče registru vytvořit ani upravit žádné klíče registru pomocí opravy hotfix Tento balíček obsahuje.

Informace o souboru opravy hotfix

Oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které je nutné mít pro nápravu problémů uvedených v tomto článku.

Globální verze této opravy hotfix používá balíček Instalační služby systému Windows k instalaci opravy hotfix. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v Coordinated Universal Time (UTC) v následující tabulce. Při zobrazení informací o souboru je datum převedeno na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Office2003 kb916154 glb.exe11.0.8018.02,841,33621. Březen 200619: 00
Informace o souboru Instalační služby systému Windows (MSP)
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
Powerpntff.msp5,716,48021. Březen 200618: 59
Po instalaci balíčku oprav hotfix Globální verze tohoto balíčku opravy hotfix má atributy souborů nebo novější atributy souborů, jsou uvedeny v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
PowerPnt.exe11.0.8018.06,252,23217. 3. 200623: 27
Další poznámky
 • Další informace o instalaci opravy hotfix naleznete v souboru Readme.txt, který je součástí balíčku opravy hotfix.
 • Další informace o aktualizaci Microsoft Office 2003 naleznete v tématu "Strategie pro aktualizace Office 2003 instalace" v Office Admin Update Center. K tomuto tématu naleznete na následujícím webu:
  http://office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA011525741033.aspx
Další informace o terminologii společnost Microsoft používá pro software, který je opraven po jeho vydání klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 916154 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kboffice2003sp3fix kbpasswords kbopenfile kbprogramming kbautomation kbexpertisebeginner kbfix kbqfe kbhotfixrollup kboffice2003presp3fix kbhotfixserver KB916154 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:916154

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com