Při použití klienta Microsoft CRM aplikace Microsoft Office Outlook k tisku nabídky, která obsahuje pouze produkty nezahrnuté do katalogu, se může zobrazit chybová zpráva: „ došlo k chybě. Další informace získáte od správce systému. Kód chyby:-2146822366 "

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 916210 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití klienta Microsoft CRM aplikace Microsoft Office Outlook k tisku nabídky, která obsahuje pouze produkty nezahrnuté do katalogu, se může zobrazit, zobrazí se následující chybová zpráva:
Došlo k chybě. Další informace získáte od správce systému. Kód chyby:-2146822366
Také funkci hromadné korespondence aplikace Word neočekávaně zastaví.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože klienta Microsoft CRM pro Outlook nejsou správně formátovány zdrojová data použitá k provedení hromadné korespondence.

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici

Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Tento problém je vyřešen v Dynamics CRM 3.0 Professional Edition Service Providers kumulativní aktualizace 2. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
944373Je k dispozici kumulativní aktualizace 2 pro Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Vlastnosti

ID článku: 916210 - Poslední aktualizace: 15. května 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook na těchto platformách
    • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbcrmv3cno kberrmsg kbexpertisebeginner kbfix kbbug kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB916210 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:916210

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com