Номер статті: 916281 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Корпорація Майкрософт випустила бюлетень із безпеки MS06-021. Цей бюлетень містить усі необхідні відомості про відповідне поновлення безпеки, включаючи дані маніфесту та інструкції з розгортання. Щоб переглянути бюлетень безпеки в повному обсязі, відвідайте такі веб-сайти Майкрософт. Примітки
 • Елементи керування, які відображають повідомлення перед завантаженням
  Note Ця проблема виникає на веб-сайтах, де не використовуються рекомендовані технології. Щоб запобігти її виникненню, використовуйте технології, описані на такому веб-сайті Майкрософт:
  http://msdn.microsoft.com/ieupdate
  Коли деякі елементи керування завантажуються на веб-сторінку, функції, які містяться в цьому поновленні, неправильно застосовують маску до них. До таких елементів належать елементи керування, використовувані в Macromedia Shockwave Director, в Apple QuickTime Player і у Virtools Web Player. Якщо Windows визначає, що елемент керування неактивний, система попереджає користувача про це перед завантаженням елемента.
 • Програми Siebel, які використовують елементи керування ActiveX
  Поновлення 912945 впливає на всі клієнтські застосунки Siebel 7 High Interactive. Після інсталяції цього поновлення потрібно буде клацнути мишею кілька разів, щоб почати взаємодію із програмою Siebel. Кожен елемент керування ActiveX у програмі слід клацнути один раз. Зараз компанія Siebel і корпорація Майкрософт працюють над рішенням цієї проблеми. Випуск поновлення для продуктів Siebel очікується навесні 2006 р. Додаткові відомості про поновлення для продуктів Siebel можна отримати на веб-сайті підтримки продуктів компанії Siebel:
  https://ebusiness.siebel.com/supportweb/
  Корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників для сприяння отриманню від них технічної підтримки. Ці відомості може бути змінено без попередження. Корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.
 • Елементи керування ActiveX, які використовують Java Platform, Standard Edition 1.3 або Standard Edition 1.4
  Якщо клацнути елемент керування-аплет ActiveX у програмі, яка для роботи таких елементів керування використовує Java Platform Standard Edition (J2SE) 1.3 або J2SE 1.4, фокус не переміститься на елемент керування. Для переміщення фокусу потрібно буде клацнути елемент керування знову. За використання J2SE 1.5 фокус працює належним чином. Щоб отримати останню версію J2SE, відвідайте веб-сайт компанії Sun Microsystems за такою адресою:
  http://java.sun.com/j2se
  Технології, за допомогою яких можна забезпечити роботу елементів керування ActiveX без втручання користувача, описано на такому веб-сайті Майкрософт:
  http://msdn.microsoft.com/ieupdate
 • Сукупне поновлення безпеки 910620 містить усі виправлення безпеки, задокументовані в бюлетені з безпеки MS06-004.
  Крім того, воно містить термінові виправлення для Microsoft Internet Explorer, випущені з часу виходу бюлетенів із безпеки MS04-004 та MS04-038.
 • Якщо поновлення 873377, поновлення 889669 або термінове виправлення для Internet Explorer, випущене після виходу бюлетеня з безпеки MS04-038, не інстальовано, а ви бажаєте інсталювати термінові виправлення зі складу поновлення 896727, зверніться за вказівками до статті 897225 бази знань Microsoft Knowledge Base. В іншому разі всі інстальовані раніше термінові виправлення для Internet Explorer буде видалено.
  897225Як інсталювати термінові виправлення, які входять до складу сукупних поновлень безпеки для Internet Explorer 6 із пакетом оновлень 1 (SP1) (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • Усунено проблему зі швидкодією
  У деяких випадках, якщо сторінка містить багато елементів керування ActiveX, які потребують активації, її відображення може суттєво сповільнитися. Цю проблему усунуто в сукупному поновленні 916281 для Internet Explorer.
 • Усунуто проблему з елементами керування Microsoft .NET
  Повідомлялося про випадки порушення прав доступу до сторінок, які містять елементи керування .NET WinForms. Цю проблему усунуто в сукупному поновленні 916281 для Internet Explorer.
 • Якщо відкрити PDF-файл за допомогою URL-адреси за протоколом HTTPS, відображається діалогове вікно з попередженням системи безпеки для змішаного вмісту.
  Цю проблему усунуто. У деяких випадках після інсталяції поновлення 912945 попередження системи безпеки з'являється в разі відображення змішаного вмісту. Ця проблема виникає у спробі відкрити PDF-файл за допомогою URL-адреси HTTPS. Її усунуто в сукупному поновленні 916281 для Internet Explorer.
 • Internet Explorer не дозволяє дію елементів керування ActiveX, динамічно вставлених на сторінку HTML двійковим способом
  Цю проблему усунуто. Після інсталяції поновлення безпеки 912812 (MS06-013) Internet Explorer не дозволяє дію елементів керування ActiveX, динамічно вставлених на сторінку HTML двійковим способом Цю проблему усунуто в сукупному поновленні 916281 для Internet Explorer. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  917783 ВИПРАВЛЕННЯ: Internet Explorer не дозволяє дію елементів керування ActiveX, динамічно вставлених на сторінку HTML двійковим способом, після інсталяції поновлення безпеки MS06-013 (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)

Поновлення, які входять до всіх пакетів поновлення безпеки 910620

 • 896156 ВИПРАВЛЕННЯ: Internet Explorer 6 перестає реагувати на дії користувача й може з'явитися повідомлення про помилку після динамічного видалення елемента HTML з веб-сторінки (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • 917772 Internet Explorer 6 несподівано припиняє роботу після запуску програми, яка використовує елемент керування браузера для переміщення по інтерфейсу IHTMLStyleSheetsCollection (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • 905498 ВИПРАВЛЕННЯ: Несподівано виникає подія onbeforeunload, якщо переглядати веб-сторінку в Internet Explorer 6 на комп'ютері під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2) або Windows Server 2003 з пакетом оновлень 1 (SP1) (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
Відомі проблеми
 • Після інсталяції цього поновлення безпеки веб-застосунки, на сторінках яких використовуються сценарії, можуть аварійно завершити роботу через дефект у JScript. Цю проблему усунуто. Виправлення міститься в останньому поновленні JScript. Щоб отримати додаткові відомості про це поновлення, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  917344 MS06-023: дефект у Microsoft JScript, який дозволяє дистанційне виконання програмного коду (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • Перелік поновлень програмного забезпечення в Microsoft Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2) і Microsoft Windows Server 2003 з пакетом оновлень 1 (SP1) наводиться в компоненті панелі керування Установка й видалення програм. Поновлення зазначаються під назвою продукту, до якого вони належать. У Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2) описане поновлення наводиться у списку Установка й видалення програм під заголовком "Windows XP - Оновлення програмного забезпечення". Проте для цього поновленняне відображається поле "Установлено" з датою інсталяції. Тому це поновлення не відображатиметься на правильному місці в порядку інсталяції. Воно завжди буде на початку списку "Windows XP - Оновлення програмного забезпечення".
 • Після інсталяції цього поновлення безпеки розділи деяких DVD-дисків у форматі WMV HD не відтворюватимуться, якщо клацнути їх у програвачі Microsoft Windows Media. Щоб отримати додаткові відомості з цього питання, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  884487 Не відтворюються розділи деяких DVD-дисків у форматі WMV HD, якщо клацнути їх у програвачі Windows Media (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • Елементи керування ActiveX можуть не завантажуватися належним чином в Internet Explorer. Щоб отримати додаткові відомості з цього питання, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  909889 Елементи керування ActiveX можуть не завантажуватися в Internet Explorer належним чином через зміни, внесені сукупним поновленням безпеки 896688 (MS05-052) (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • Веб-сторінка з елементом керування ActiveX може не завантажуватися в Internet Explorer належним чином. Щоб отримати додаткові відомості з цього питання, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  909738 Веб-сторінка, яка містить елемент керування ActiveX, може не завантажуватися в Internet Explorer належним чином через зміни, внесені сукупним поновленням безпеки 896688 (MS05-052) (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • В Internet Explorer припинено підтримку спеціальних імен. Щоб отримати додаткові відомості з цього питання, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  906294 Спеціальні імена не підтримуються в Internet Explorer після інсталяції сукупного поновлення безпеки 896727 (MS05-038) (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
Виробники продуктів, обговорюваних у цій статті, не залежать від корпорації Майкрософт. Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 916281 - Востаннє переглянуто: 3 грудня 2007 р. - Редакція: 3.3
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows XP for Itanium-based Systems Version 2003
 • Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium)
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2, у разі використання з:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Пакет оновлення Microsoft Windows XP SP1, у разі використання з:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2002
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Small Business Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Пакет оновлення Microsoft Windows 2000 SP4
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows Millennium Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Пакет оновлення Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
 • Microsoft Internet Explorer 5.01 SP4
Ключові слова: 
kbbug kbfix kbsecvulnerability kbqfe kbsecurity kbwinnt400presp7fix kbsecbulletin kbwinxppresp2fix kbpubtypekc kbwin2000presp5fix kbwinserv2003presp1fix KB916281

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com