Jak Groove Manager naplánuje Groove účet zálohování dat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 916382 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje, jak správce serveru Microsoft Office Groove nebo Groove Management Server naplánuje zálohování dat Groove účtu.

Další informace

Ve Správci Groove nebo v Groove Enterprise Management Server můžete nastavit časový interval pro zálohování. Ve výchozím nastavení je tento interval čtyři dny v Groove Manager. Ve výchozím nastavení je tento interval v Enterprise Management Server zakázána. Hostitelem služby Groove domény nebo domény Microsoft Office Groove Enterprise Services interval je vždy 30 dní. Pokud uživatelé něco provede jejich předchozí zálohy neplatný, můžete je vytvořit ruční zálohování ochranu jejich účtů dokud další naplánované zálohování. Například uživatelé, kteří přešli z virtuálních 3.1 Office Groove Microsoft Office Groove 2007 by pak uložit jejich účty.

Nakonfigurované zálohování dochází pouze v případě účtu Groove je nečinný. Účet se nečinnosti po účtu byla neaktivní patnáct minut Groove klienta. Pokud uživatelský účet nikdy přejde do stavu nečinnosti v klientovi Groove, účtu tohoto uživatele není zálohován.

Vlastnosti

ID článku: 916382 - Poslední aktualizace: 27. srpna 2007 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Groove Enterprise Management Server 2.0
  • Groove Enterprise Management Server 2.1
  • Groove Enterprise Management Server 2.5
  • Groove Enterprise Management Server 3.0
  • Groove Enterprise Management Server 3.1
  • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
  • Microsoft Office Groove Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB916382 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:916382

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com