Groove yöneticisini, Groove hesap verileri yedekleme nasıl zamanlanır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 916382 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede Microsoft Office Groove Server Manager veya Groove Yönetimi Sunucusu Groove hesap verileri yedekleme nasıl zamanlanır.

Daha fazla bilgi

Groove Manager'da veya Groove Enterprise Management Server, Yedekler için zaman aralığı ayarlayabilirsiniz. Varsayılan olarak, bu aralık dört Groove Manager'da gündür. Varsayılan olarak, bu aralık Enterprise Management Server'da devre dışı bırakılır. Groove Services tarafından barındırılan etki alanı veya bir Microsoft Office Groove Enterprise Services etki alanı, aralığın her zaman 30 gündür. Kullanıcılar, önceki yedeklemelerin geçersiz yapacak bir şey yoksa, bunları hesaplarını kadar bir sonraki zamanlanmış yedeklemenin korunmasına yardımcı olmak için el ile yedeklemeler oluşturmak isteyebilirsiniz. Örneğin, Groove sanal Office 3.1 Microsoft Office Groove 2007'ye yükselten kullanıcılar hesaplarını sonra kaydetmeniz gerekir.

Yapılandırılmış bir yedekleme yalnızca Groove hesabın boşta olduğunda oluşur. Bir hesabın, hesabın Groove istemcisindeki on beş dakika boyunca devre dışı kaldıktan sonra boş olur. Bir kullanıcı hesabının Groove istemci boşta çalışma durumunda hiçbir zaman girmeyeceğini, bu kullanıcı hesabının yedeklenen değil.

Özellikler

Makale numarası: 916382 - Last Review: 27 Ağustos 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Groove Enterprise Management Server 2.0
  • Groove Enterprise Management Server 2.1
  • Groove Enterprise Management Server 2.5
  • Groove Enterprise Management Server 3.0
  • Groove Enterprise Management Server 3.1
  • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
  • Microsoft Office Groove Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB916382 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:916382

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com