LDAP dizin sunucusu alınan yeni bir giriş Groove etki alanı yöneticisi hazır bir Groove kullanıcı ilişkilendirmek için nasıl kullanılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 916396 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makale hazır bir Groove ilişkilendirmek kullanıcı Groove Enterprise Management Server veya Microsoft Office Groove Server 2007'in yeni bir giriş olan bir Basit Dizin Erişim Protokolü (LDAP) dizin sunucudan alınan. Active Directory, IPlanet ve Lotus Domino R5 (veya üstü) LDAP erişimi destekler.

Daha fazla bilgi

LDAP Dizin sunucusuna eşitleme yaparken BIR hazır Groove kimlik yeni eklenen bir LDAP girişine bağlar değil. Bu davranış, Groove kullanıcıların benzersiz kimlik adı ile tanıtılır değil oluşur. Bunun yerine, yeni içeri aktarılan bir kullanıcı adı veya benzer bir adı olan oluşturulur. Bu noktada, varolan bir kullanıcı kimliği için LDAP alınan kullanıcı dönüştürmek ve tüm kullanıcı paylaşılan çalışma alanı üyeliği korumak.

Oluşturulan veya el ile oluşturulan kimliğini Active görünür. Bu kullanıcı etkin olduğundan alınan kullanıcı Beklemede görünür.


Bunu Microsoft Office Groove 2007 çalışan bir kullanıcı için yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Alınan kimliği ile ilişkili hesabın yapılandırma kodunu kopyalar.
 2. Hesap yapılandırma kodunu kullanıcısına gönderin. Aynı iletide, Groove için belirlenen kullanıcı kimliğini, kullanarak oturum açmak için kullanıcının isteyin ve hesap Yapılandırma Sihirbazı'nı çalıştırın.
Bu sanal Office Groove veya Groove önceki bir sürümünü çalıştıran bir kullanıcı için yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Alınan kimliği ile ilişkili etkinleştirme anahtarını kopyalayın.
 2. Etkinleştirme anahtarını kullanıcısına gönderin. Aynı iletide, Groove için belirlenen kullanıcı kimliğini, kullanarak oturum açmak için kullanıcının isteyin ve Ürün Etkinleştirme Sihirbazı'nı çalıştırın.
Kullanıcı hesabı yapılandırma kodunu veya alınan kimliğiyle ilişkili etkinleştirme anahtarını kullanarak hesabı etkinleştirdiğinde, bir kimlik dönüştürme tetiklenir. Bu, ne zaman yönetilmeyen bir kullanıcı yönetilen bir kimliğe dönüştürür benzer. Böyle sonra kullanıcı, tüm kendi çalışma ve LDAP alınan kimliği ile ilişkili kişileri olur. Groove Server 2007 Yöneticisi veya işletme yönetimi sunucu hala iki kimliklerini gösterir. Ancak, alınan kimliğini Active görünür ve eski kimliğini Beklemede olarak görünür. Eski kimliği, bu durumdan güvenle silebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 916396 - Last Review: 1 Mart 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Groove Enterprise Management Server 3.1
 • Groove Enterprise Management Server 3.0
 • Groove Enterprise Management Server 2.5
 • Groove Enterprise Management Server 2.1
 • Groove Enterprise Management Server 2.0
 • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
 • Microsoft Office Groove Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB916396 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:916396

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com