Web siteleri için oturum açma Fingerprint Reader'ı kullandığınızda, bir gecikme dikkat edin

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 916459 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Web siteleri için oturum açmak için Microsoft Fingerprint Reader'ı kullandığınızda, bir gecikme dikkat edin.

Neden

Bu davranış, Lavasoft Ad-izleme bilgisayar üzerinde yüklü olduğunda oluşur.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, Fingerprint Reader Web siteleri için oturum açmak için kullanmak istediğiniz ad izleme devre dışı.

Daha fazla bilgi

Bu belgedeki bilgiler ve sunulan çözüm, Microsoft Corporation'ın bu sorunlar konusunda yayımlanma tarihindeki görüşünü belirtir. Bu çözüm, Microsoft veya bir üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla edinilebilir. Microsoft, bu makalede açıklanan belirli bir üçüncü taraf sağlayıcıyı veya üçüncü taraf çözümü önermemektedir. Bu makalede açıklanmayan başka üçüncü taraf sağlayıcılar veya üçüncü taraf çözümler de olabilir. Microsoft değişen pazar koşullarına yanıt vermek zorunda olduğu için, bu bilgiler Microsoft'un yürüttüğü çalışmalar olarak yorumlanmalıdır. Microsoft, kendisi veya burada belirtilen bir üçüncü taraf sağlayıcı tarafından sunulan bilgilerin veya çözümlerin tutarlılığını garanti etmez ve desteklemez.

Microsoft, tüm temsiller, garantiler ve koşullarla ilgili olarak açık, zımni veya mevzuatla ilgili garanti vermez. Belirli bir hizmet, ürün veya diğer malzemeler ya da bilgiler için unvan, kurala uygunluk, tatmin edici koşul, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk da dahil, ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla hiçbir gösterim, garanti veya koşul garanti edilmez. Bu makalede belirtilen üçüncü taraf çözümlerden Microsoft hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 916459 - Last Review: 8 Nisan 2006 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Fingerprint Reader
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB916459 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:916459

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com