Nelze exportovat vlastní úpravy pro vlastní entity v turecké verzi aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 916770 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Opravu hotfix, která je popsána v tomto článku je k dispozici pro čínské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM nebo japonskou verzi Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář. Nainstalujete turecké verzi aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 do počítače se systémem také Microsoft SQL Server. Potom zkuste export vlastních nastavení pro vlastní entity. V tomto případě nelze exportovat vlastní úpravy. Dále se zobrazí následující chybová zpráva v prohlížeči:
<? xml version = "1.0"? > < xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema chyba"xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" > <code>0x80040216</code> <displaytitle>Beklenmeyen Hata</displaytitle> oluştu hata <displaytext>Bir. Daha fazla bilgi için sistem yöneticinize başvurun.</displaytext> <description>Došlo k neočekávané chybě.</description> <file>Není k dispozici.</file> <line>Není k dispozici.</line> <details>Není k dispozici.</details> <requesturl>http://kacrmtest/_grid/cmds/dlg_exportcustomizations.aspx</requesturl> <type>Platforma</type> <source>XML</source> < stacktrace a ></error>

Řešení

Tento problém je vyřešen v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 kumulativní aktualizaci 1. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
922815Kumulativní aktualizace Update Rollup 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Další informace

Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 916770 - Poslední aktualizace: 2. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbfix kbbug kbexpertisebeginner kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB916770 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:916770

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com