Microsoft Dynamics CRM 3.0'ın Türkçe sürümünde bir özel varlığın özelleştirmelerini veremiyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 916770 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft SQL Server da çalışan bir bilgisayara Microsoft Dynamics CRM 3.0'ın Türkçe sürümünü yüklediniz. Daha sonra, bir özel varlık için özelleştirmeleri vermeye çalışırsınız. Bu senaryoda, özelleştirmeleri veremezsiniz. Ayrıca, Web tarayıcısında aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
<?xml version="1.0" ?> <error xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"> <code>0x80040216</code> <displaytitle>Beklenmeyen Hata</displaytitle> <displaytext>Bir hata oluştu. Daha fazla bilgi için sistem yöneticinize başvurun.</displaytext> <description>An unexpected error occurred.</description> <file>Not available</file> <line>Not available</line> <details>Not available</details> <requesturl>http://kacrmtest/_grid/cmds/dlg_exportcustomizations.aspx</requesturl> <type>Platform</type> <source>XML</source> <stacktrace /> </error>

Çözüm

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815 Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)
887283 Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)

Özellikler

Makale numarası: 916770 - Last Review: 29 Mart 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kberrmsg kbfix kbbug kbexpertisebeginner kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate kbpubtypekc KB916770

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com