Omezení přístupu k Visual Studio Team Foundation Server přes Internet

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 916845 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Klientské aplikace Microsoft Visual Studio 2005 Team System, například Visual Studio Team Explorer, Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server funkce přístup prostřednictvím kolekce webových služeb. Internetová informační služba (IIS) 6.0 jsou hostiteli těchto webových služeb. Původní vydání Visual Studio Team Foundation Server podporuje pouze integrované ověřování systému Windows v operačních systémech Microsoft Windows. Integrované ověřování systému Windows umožňuje klientům přístup k funkcím Team Foundation Server používat svá pověření Windows.

Integrované ověřování systému Windows je dobrou volbou většině scénářů nasazení v podnikovém prostředí. Integrované ověřování systému Windows však nemusí být nejlepší volbou Internet scénáře. Ve scénářích Internet mohou servery proxy, brány firewall a důvěryhodné připojení vytvořit omezení na použití integrovaného ověřování systému Windows.

Další informace o integrované ověřování systému Windows navštivte webu Microsoft TechNet:
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/WindowsServer2003/Library/IIS/523ae943-5e6a-4200-9103-9808baa00157.mspx?mfr=true
Z důvodu těchto omezení Team Foundation Server okamžitě nepodporuje některé scénáře. Například není možné získat přístup k Team Foundation Server prostřednictvím serveru proxy, která neumožňuje spravovat připojení mezi klientem a serverem.

Další informace

Aktuálně jsme podporují pouze vzdálené připojení Team Foundation Server prostřednictvím virtuální privátní sítě (VPN) z důvodu omezení na použití integrovaného ověřování systému Windows v případě Internet. (V tomto případě vzdálené připojení je připojení k serveru z mimo síť intranet.) Jiné druhy vzdálená připojení jsme však může podporovat v budoucnosti.

Další informace o způsobu nastavení VPN klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
324747Jak zajišťují komunikaci zabezpečeného typu point-to-point v privátní síti nebo Internetu v systému Windows Server 2003
To neznamená, že nelze získat přístup z Team Foundation Server přes Internet. VPN můžete použít, pokud máte přístup k Team Foundation Server z mimo místní intranet.

Můžete také klepnout a podléhají vlastní analýzy riziko může rozhodnout přímo vystavit počítač běží Team Foundation Server k Internetu a vyžadují klienti používat šifrovaná připojení. Například může vyžadovat klientům připojit se k serveru prostřednictvím Secure Hypertext Transfer Protocol (HTTPS) pomocí Transport Layer Security (TLS) a protokol zabezpečení protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL). Servery proxy na straně klienta připojení, například servery proxy poskytované poskytovatelé služeb (ISP), může však zabránit tento druh připojení.

Odkazy

Další informace naleznete v tématu háčkem Rob blogu v síti MSDN (Microsoft Developer Network):
http://blogs.msdn.com/robcaron/archive/2006/02/22/537485.aspx

Vlastnosti

ID článku: 916845 - Poslední aktualizace: 20. dubna 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Team Foundation: na těchto platformách
    • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Architect Edition
    • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Developer Edition
    • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Test Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbsrccontrol kbsetup kbsecurity kbconfig KB916845 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:916845

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com