Windows SharePoint Services 3. 0'ın bir Doğu Asya sürümünü yüklemeye çalıştığınızda hata iletisi: "Bu yükleme paketinin dili sisteminiz tarafından desteklenmiyor."

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 916895 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows Server 2003'ün ingilizce sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda Microsoft Windows SharePoint Services 3. 0'ın bir Doğu Asya sürümünü yüklemeyi deneyin. Kur programını çalıştırdığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu yükleme paketinin dili sisteminiz tarafından desteklenmiyor.
Hata iletisi iletişim kutusunda Tamam ' ı tıklattığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu ürünün yüklenmesini, işletim sistemi ek dil desteği gerektirir.
Örneğin, Windows SharePoint Services 3. 0'ın Japonca sürümünde ingilizce sürümü, Windows Server 2003 çalıştıran bir bilgisayara yüklemeye çalıştığınızda bu belirtilerle karşılaşırsınız.

Neden

Bu sorun, bilgisayarda, Doğu Asya dil desteği yüklenmeden önce bilgisayarda Windows SharePoint Services 3. 0'ın bir Doğu Asya sürümünü yüklerseniz oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows SharePoint Services 3. 0'ın bir Doğu Asya sürümünü yüklemeden önce bilgisayarda Doğu Asya dil desteğini yükleyin. Doğu Asya dil desteğini yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, intl.cplkutusuna yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  2. Diller</a0> sekmesini tıklatın.
  3. Ek dil desteği, Doğu Asya dilleri dosyaları yüklensin onay kutusunu tıklatıp seçin ve sonra da iki kez Tamam ' ı tıklatın.
  4. Sizden istendiğinde, Windows Server 2003 CD'SINI bilgisayarın CD sürücüsüne veya DVD sürücüsüne yerleştirin. Veya, dosyaları bulunan ağ konumunu belirtin.
  5. Tamam ' ı tıklatın.
  6. İstendiğinde, bilgisayarı yeniden başlatın.

Özellikler

Makale numarası: 916895 - Last Review: 15 Ekim 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbtshoot kberrmsg kbsetup kbexpertiseinter KB916895 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:916895

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com