Microsoft SQL Server i/O підсистема вимоги для бази даних tempdb

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 917047 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Microsoft SQL Server вимагає, що підсистема I/O, використовуються для онлайнове пул носіїв системи та користувача бази даних повністю честь писати-вперед журналювання (WAL) вимоги через конкретні I/O принципів. Ці вимоги є необхідними для того, щоб вшанувати КИСЛОТА властивості угоди: Атомний, узгоджені, Isolated і міцним. Подробиці про I/O підсистеми дотримання вимог надаються в наступних посилань:У цьому списку є швидкий резюме вимоги:
 • Написати замовлення повинні бути збережені.
 • Залежні писати узгодженості повинні бути збережені.
 • Пише завжди повинні бути забезпечені, в/на стабільний ЗМІ.
 • Рвані I/O профілактики повинен відбуватися.
Довговічність обслуговування залишається важливим для всіх інших баз даних, але може бути пом'якшені для бази даних tempdb . У нижченаведеній таблиці підсумовано кілька критичних I/O вимоги до бази даних SQL Server.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
I/O вимогиКороткий описСистема або користувачабази даних tempdb
Написати замовлення

Залежні писати узгодженості
Можливість підсистеми зберегти правильний порядок операції запису. Це може бути особливо важливо для віддзеркалення рішень, група відповідність вимогам і SQL Server WAL протокол сценарій виконання.НеобхідніРекомендовано
Читати після записуванняМожливості підсистеми до служби читати запити з останніх даних зображення, коли read видається після будь-якого запису успішно завершено.НеобхідніНеобхідні
Виживання через відключенняМожливість для даних залишатися повністю недоторканим (міцний) через відключення, таких як система перезавантажити.НеобхідніНе застосовується
Рвані I/O профілактикиЗдатність системи уникнути розщеплення окремих кількість запитів.НеобхідніРекомендовано
Сектор переписатиСектор можна записувати лише в повному обсязі і не може бути переписані через писати запит на поблизу секторі.* Збентежений, тільки дозволяється, якщо транзакцій* Збентежений, тільки дозволяється, якщо транзакцій
Загартовані данихОчікування, що коли писати запит або FlushFileBuffers операцію успішно завершено, дані збережено на стабільний ЗМІ.НеобхідніНе застосовується
Фізичний сектор поле вирівнювання і розмірSQL Server допитує розташування для онлайнове пул носіїв файлів даних та журналів. Всі пристрої, необхідних для підтримки сектор атрибути, які дозволяють SQL Server для виконання пише на фізичний сектор краєм межі і в кратні розміру сектора.НеобхідніНеобхідні
* Транзакційні сектор переписує залучати повністю увійшли операцій на підсистеми дозволяють секторі, щоб бути повністю переїхав, замінити або відкотити до оригінального зображення. Ці переписує зазвичай збентежений з-за додаткових накладні витрати, необхідні для виконання таких дій. Приклад цього буде дефрагментацію утиліта, яка є переміщення файлу даних. Оригінальний сектор у файлі неможливо замінено на нове місце сектор поки новий сектор і дані повністю забезпечені. Перерозподілу в секторі вводити в транзакційний формі, так що будь-яка несправність, включаючи живленням, викликає відновлення вихідних даних. Переконайтеся, що у вас є блокування механізми доступні під Вільний час такого роду процес, щоб запобігти доступу неправильних даних, тим самим дотримання інші орендарів SQL Server вводу-виводу.

Виживання через відключення

Бази даних tempdb є зону компонування для SQL Server і перебудований на кожному запуску SQL Server. На ініціалізації замінює будь-якої необхідності для даних вижити перезавантаження.

Транзакційні сектор переписати операцій

Гарантувати успіх відновлення процесів, таких як відкат і відновлення після аварійного завершення роботи, запис А бізнес-партнера журналу мають правильно зберігається на стабільний медіа перед сторінки даних зберігається і не може бути переписані без на честь транзакційні властивості. Це вимагає підсистема і SQL Server підтримувати конкретні атрибути, такі як писати замовлення, сектор вирівняні і розміром пише, і інші такі атрибути безпеки I/O викладені в документах згадувалося раніше. Для бази даних tempdb відновлення після аварійного завершення роботи є необхідним, оскільки база даних завжди ініціалізується під Вільний час запуску SQL Server. Однак, бази даних tempdb ще потребує відкоту можливостей. Таким чином, деякі атрибути WAL протокол можна спокійно.

Місце онлайнове пул носіїв бази даних tempdb повинні діяти в суворій відповідності з встановленим диску протоколів. В усіх відношеннях пристрій, на якому зберігається база даних tempdb повинні з'являтися і діяти як фізичний дублювання диска, забезпеченні прочитані після запис А потенційної угода TRIPs. Транзакції сектор переписати операції можуть бути додаткові вимоги конкретних реалізацій. Наприклад, SQL Server не підтримує базу даних змін за допомогою системи стискання для NTFS файл, тому що стискання для NTFS можна переписати секторів журнал, що вже були написані і вважається загартовані. Помилка під Вільний час цього типу переписати може викликати бази даних бути непридатними, пошкодження даних що SQL Server, уже вважається безпечним.

Примітка SQL Server 2005 розширеної підтримки або стиснення читати тільки баз даних і файлів груп. Переглянути SQL Server 2005 книг онлайн для Докладна інформація.

Транзакційні сектор переписати операцій не суперечать всіх баз даних SQL Server, які включають бази даних tempdb . Зростаюча різноманітність тривалого онлайнове пул носіїв технологій використовувати пристрої та інструменти, які можна переписати даних, що SQL Server вважає безпечним. Наприклад, деякі з нових технологій виконують кешування в пам'яті або стиснення даних. Щоб уникнути пошкодження серйозні бази даних, будь-який сектор переписати повинні мати повне транзакційні підтримки таким чином, що Якщо неполадка виникає, дані є відкотити до попереднього зображення секторі. Це гарантує, що SQL Server ніколи не піддається несподіваного або умову пошкодження даних.

Ви зможете поставити бази даних tempdb спеціальність підсистем, RAM дисків, твердого або інші високі швидкості реалізації, які не можуть бути використані для інших баз даних. Однак, ключових факторів, представлений у розділі "Додаткова інформація" необхідно враховувати при оцінити ці параметри.

Додаткові відомості

Декілька факторів повинна бути ретельно вивчені, коли ви оцінюєте місце онлайнове пул носіїв бази даних tempdb . Наприклад, сценарій виконання бази даних tempdb включає, але не обмежуються, пам'яті, плану запит на змінення та I/O рішень. Відповідне настроювання та виконання бази даних tempdb можна підвищити масштабованість і швидкість реакції системи. У цьому розділі обговорюються ключових чинників при визначенні для бази даних tempdb , потреби онлайнове пул носіїв.

Висока швидкість підсистем

Є різних реалізацій підсистеми високій швидкості доступні на ринку, що забезпечує SQL Server i/O підсистема вимогам протоколу, але що забезпечує довговічність, засобів масової інформації.

Важливі Завжди підтверджувати з постачальника продукту, щоб гарантувати повної відповідності з потребами SQL Server вводу-виводу.

Електронний дублювання диска є найбільш поширений приклад такої реалізації. RAM-диски інсталює необхідні драйвери та увімкнути частиною основного диска оперативної пам'яті відображаються як і функціонувати як будь-який дублювання диска, який додається до системи. Всі I/O підсистеми повинна забезпечити повну відповідність вимогам SQL Server вводу-виводу. Однак, це очевидно, що віртуальний дублювання диска не є міцний ЗМІ. Таким чином, реалізація таких як віртуальний дублювання диска може використовуватися тільки як розташування бази даних tempdb і не може використовуватися для будь-яких інших баз даних.

Клавіші для розгляду перед реалізації та впровадження

Існують різні моменти для розгляду перед розгортанням бази даних tempdb на такого роду підсистеми. Цей розділ використовує RAM-диск як основу для дискусії, але аналогічними результатами зустрічаються в інших реалізацій високій швидкості.

Безпека I/O

Дотримання читати після записування та транзакційні сектор пише є обов'язковим. Ніколи не розгортати SQL Server на будь-якій системі, яка не повністю підтримує вимоги до SQL Server вводу-виводу, або ви ризикуєте пошкодження та втрата даних.

Сторінки вже кешування (подвійний RAM кешу)

Тимчасових таблиць, як і всі інші таблиці бази даних. Вони кешування буфер басейн і обробляються відкладену запису операцій. онлайнове пул носіїв тимчасової таблиці сторінок оперативної пам'яті диска викликає подвійний оперативної пам'яті, кешування, один в буфер басейн і один на диску оперативної пам'яті. Це безпосередньо займає від всього можливі розмір буфера басейн і взагалі зменшує продуктивність SQL Server.

Відмовившись від оперативної пам'яті

Електронний дублювання диска позначає частиною основного оперативної пам'яті, як випливає з назви. Доступні декілька реалізацій RAM-диски і файли на основі RAM кеш. Деякі дозволяють фізичного I/O бек операцій. Ключовим елементом кеш файлів на основі оперативної пам'яті є, що це займає безпосередньо від фізичної пам'яті, які можуть бути використані на SQL Server. Завжди є вагомі докази, що запит на додавання оперативної пам'яті на основі файл кеша покращує продуктивність програми і не спадає інші запит на змінення або застосування продуктивності.

Налаштування вперше

Видаляти необов'язкові та небажані сортів та хеші, що може призвести до сценарій виконання бази даних tempdb повинні налаштувати застосунку. Багато разів запит на додавання індексу можна сортувати або хеш в плані повністю видалити, провідними для оптимальної продуктивності не вимагає сценарій виконання бази даних tempdb .

Можливі посібник пункти

Переваги здачі бази даних tempdb на високій швидкості система може бути визначена через ретельне приймальні випробування і вимірювання програми навантаження. Навантаження має бути ретельно вивчав для характеристики, що базу даних tempdb можуть отримати вигоду від, і I/O безпеки має бути підтверджено перед розгортанням.

Операцій сортування та хеш працювати разом з менеджери пам'яті SQL Server для визначення розміру в пам'яті зоні компонування для кожної операції сортування або хеш. Як тільки сортування або хеш даних перевищує зону компонування виділені в пам'яті, дані можуть бути записані на базі даних tempdb . Цей алгоритм була розширена в SQL Server 2005, зменшуючи вимогам до сценарій виконання бази даних tempdb протягом попередніх версій SQL Server. Наприклад, за допомогою чистого примусової сортування таблиці, немає індексів, за спаданням порядок та ж конфігурації обладнання, SQL Server 2005 показує помітні поліпшення над SQL Server 2000.

Застереження SQL Server призначений для обліку пам'яті рівнів і поточного запит на змінення діяльності при прийнятті рішень плану запит на змінення, який залучає сценарій виконання роботи бази даних tempdb . Таким чином, приріст продуктивності змінюється значно залежно від навантаження і дизайну додатків. Ми настійно рекомендую, що ви завершити приймальні випробування з перевага рішенням, щоб визначити можливі вигоди і оцінити вимог безпеки I/O до таких розгортання.

SQL Server використовує бази даних tempdb , щоб обробляти різні заходи за участю сортів, хеші, магазин Версія рядків і таблиць в приміщенні:
 • Тимчасових таблиць підтримується загальні буфер басейн процедури для сторінок даних і взагалі не проявляти переваги продуктивності від реалізацій підсистеми спеціальності.
 • Бази даних tempdb використовується як зону компонування для хеші та сортів. Зменшення I/O затримки для таких операцій може бути корисним. Однак, знаєте, що запит на додавання індексу, щоб уникнути в хеш, або якийсь можуть надавати аналогічні вигоди.
Запустити базові лінії з і без бази даних tempdb , зберігається на високій швидкості підсистема порівняти переваги. Частина випробувань повинна включати запитів проти бази користувачів, які не пов'язані сортів, хеші або тимчасових таблиць а потім підтвердити, що ці запити не вплине негативно. Коли ви оцінюєте системи, такі показники ефективності може бути корисним.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ІндикаторСпоживання/опис
Сторінка читає та пишеПідвищення ефективності роботи бази даних tempdb бази даних виконаних може змінити швидкість сторінці зчитує і записує користувацьких баз даних через зменшення затримки, пов'язаних з бази даних tempdb I/O. Для користувача бази даних сторінки загальне число не повинні змінюватися через той же навантаження.
Фізична читати і писати байт до бази даних tempdbЯкщо переміщення бази даних tempdb на пристрій, наприклад оперативну пам'ять дублювання диска, збільшує фактичного I/O для бази даних tempdb , це свідчить про те, що пам'яті, знятий буфер басейн є причиною Збільшення tempdb бази даних діяльності відбуваються. Ця модель є індикатором, що середня тривалість життя сторінки бази даних сторінок травня також будуть порушені негативним чином.
Тривалість життя сторінкиЗменшення тривалості життя сторінки можна вказати Збільшення фізичного I/O вимоги для користувача бази даних. Зниження ставки швидше за все може означати, що пам'ять, знятий буфер басейн змушує бази даних сторінок своєрідного екзит-пулу буфер передчасно. Поєднати з іншими показниками і випробування для повного розуміння меж параметра.
Загальна пропускна здатність
сценарій виконання ЦП
Масштабованість
Вільний час відгуку
Основною метою зміни конфігурації бази даних tempdb є Збільшення загальної пропускної здатності. Ваш приймальні випробування повинна включати суміш повторювані навантаження, який можна масштабувати, щоб визначити вплив пропускної здатності.

Щось подібне до стиснення-RAM диска реалізація може добре працювати з 10 користувачів. Однак, з збільшилася навантаження, може підштовхнути CPU рівнів за межами бажаного рівня і мати негативні наслідки на відповідь Вільний час, коли навантаження на високих. Правда, стрес-тестів і прогнозування майбутніх навантажень, настійно рекомендується.
Робота файлів і робота таблиці створення дійЯкщо переміщення бази даних tempdb на пристрій, наприклад оперативну пам'ять дублювання диска, змінює плану запит на змінення за рахунок Збільшення числа або розмір файлів роботи або робочі столи, вона вказує, що пам'ять, знятий буфер басейн є причиною Збільшення tempdb бази даних діяльності відбуваються. Ця модель є показником, що Очікувана тривалість життя сторінки бази даних сторінок також може вплинути негативно.

Транзакційні сектор переписати приклад

У наведеному нижче прикладі розробляє безпеки даних, які вимагаються від баз даних SQL Server.

Припустимо, RAM диска постачальника використовує стиснення в пам'яті реалізація. Здійснення необхідно правильно втілений шляхом надання зовнішності потоку файлу, як якщо у секторі була вирівняні і розміром, так що SQL Server не знають і належним чином забезпечений від базової впровадження. Подивіться на прикладі стиснення ближче.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Дія
Сектор 1 написаний на пристрій і стиснутий для економії місця.
Сектор 2 написана на пристрій і стиснутий з сектора 1 для економії місця.
Пристрій може виконувати такі інтерактивні елементи, щоб захистити дані сектор 1 і поєднанні з сектора 2 даних.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Дія
Блокувати всі пише секторах 1 і 2.
Розпакувати сектор 1 в допоміжній області, залишивши сектор 1 дисковий простір як активний завантаження даних.
Стиснення секторів 1 і 2 в новий формат онлайнове пул носіїв.
Блокувати всі зчитує і записує секторів 1 і 2.
Обмін старого онлайнове пул носіїв для секторів 1 і 2 з нових онлайнове пул носіїв.
Якщо спроба exchange не вдається (відкат):
 • Відновити вихідне пул носіїв секторів 1 і 2.
 • Видалення даних секторів 1 і 2, у поєднанні з допоміжній області.
 • Провал операції записування сектор 2.
Розблокувати зчитує і записує для секторів 1 і 2.
Здатність забезпечити блокування механізми навколо сектор модифікацій і відкотити редагування, коли не вдається спроба обмін сектор вважається transitionally сумісний. Для реалізації, які використовують фізичного пул носіїв поштових скриньок для розширеної підтримки воно буде включати відповідні угода TRIPs журналу аспекти захисту і відкотити зміни, які були застосовані структури на диску, щоб зберегти цілісність файлів бази даних SQL Server.

Будь-який пристрій, що дозволяє переписати секторів повинна підтримувати на переписує транзакційні чином, так що SQL Server не схильні до втрачені дані.

Примітка Коли онлайн i/O та відкат помилки відбуваються бази даних tempdb перезапуску екземпляра SQL Server.

Будьте обережні, під Вільний час переміщення бази даних tempdb

Будьте обережні, під Вільний час переміщення бази даних tempdb , тому що якщо не вдалося створити базу даних tempdb , SQL Server не запускається. Якщо не вдалося створити базу даних tempdb , запустити SQL Server на сценарій виконання в (-f) параметрів запуску і переміщення бази даних tempdb на дійсне розташування.

Щоб змінити фізичного розташування бази даних tempdb , виконайте такі дії:
 1. Змінити фізичні імена кожного файлу бази даних tempdb звернутися до нових фізичне розташування, наприклад, новий дублювання диска за допомогою ALTER DATABASE заяви і застереження змінити файл.
  Alter database tempdb modify file 
  (name = tempdev, filename = 'C:\MyPath\tempdb.mdf')
  
  Alter database tempdb modify file 
  (name = templog, filename = 'C:\MyPath\templog.ldf')
 2. Зупинити і перезапустити SQL Server.

Партнер продукт сертифікати не є гарантією сумісності або безпеки

Виробника або певного постачальника можна отримати сертифікацію логотип Microsoft. Однак, сертифікат партнера або певний логотип Microsoft не сертифікують сумісності або придатності для конкретної мети в SQL Server.

Підтримка

Якщо ви використовуєте підсистема з SQL Server, яка підтримує I/O гарантії для сценарій виконання транзакційні бази даних, як описано в цій статті, корпорація Майкрософт надаватиме підтримку SQL Server та SQL Server-додатків. Проте, проблеми з, або викликані, підсистеми буде переданий до виробника.

Бази даних tempdb бази даних з питань представник служби підтримки клієнтів Майкрософт буде попросити вас перевести бази даних tempdb . Зверніться до постачальника пристрою, щоб переконатися, що ви правильно розгорнуті і налаштовані пристрої для транзакційні бази даних.

Microsoft не засвідчувати або перевірити, що сторонні продукти коректно працювати з SQL Server. Крім того, Microsoft не надає будь-які гарантії, гарантію або заяви будь-якого стороннього продукт фітнес для сценарій виконання з SQL Server.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
826433PRB: Додаткові SQL Server діагностики додав виявити звітувалося проблеми I/O
828339 протокол IMAP про помилку 823 може означати, апаратні проблеми або проблеми системи в SQL Server
234656 За допомогою кешування диска з SQL Server
110352 Оптимізація продуктивності Microsoft SQL Server
304261 Опис підтримка бази даних мережних файлів у SQL Server
913945 Microsoft не підтверджують, що сторонні продукти будуть працювати з Microsoft SQL Server
910716 Вимоги для SQL Server 2005 і SQL Server 2000 на підтримку віддаленого віддзеркалення користувацьких баз даних
917043 Ключових факторів необхідно враховувати при оцінці сторонніх файлів кешу системний інтегратор з SQL Server
Інформація, що міститься в цьому документі, відображає поточний погляд корпорації Майкрософт на порушені питання на момент публікації. Оскільки корпорація Майкрософт має реагувати на мінливі умови ринку, вона не повинні розглядатися як зобов'язання з боку корпорації Майкрософт, і корпорація Майкрософт не може гарантувати точність будь-якої інформації, наданої після дати публікації.

У цьому документі, є тільки в інформаційних цілях. корпорація Майкрософт НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ЕКСПРЕС, НЕЯВНИХ АБО ЗАКОННИХ, ІНФОРМАЦІЯ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ.

Дотримання всіх чинних законів про попередження про авторське право несе відповідальність користувача. Не обмежуючи прав, визначених авторським правом, жодна частина цього документа може бути відтворена, зберігаються в введені в пошуковій системі або передаватися в будь-якій формі або будь-якими засобами (електронних, механічних, фотокопіювальними, записування або іншим чином) або за будь-якою метою без окремого письмового дозволу корпорації Майкрософт.

Майкрософт може мати патенти, патентні заявки, товарні знаки, авторські права або інші права на інтелектуальну власність, що захищають предмет цього документа. За винятком сценарій виконання, явно, вказаного в письмовій ліцензійній угоді корпорації Майкрософт, надання цього документа не надання ліцензії для цих патентів, товарні знаки, авторські права або іншої інтелектуальної власності.

© 2006 корпорація Майкрософт. Усі права захищені.

Майкрософт, Windows, Windows Server і SQL Server є зареєстрованими торговими марками або торговими марками корпорації Майкрософт у Сполучених Штатах та інших країнах.
SQL Server вимагає системний інтегратор для підтримки 'гарантована Доставка стабільний медіа', як зазначено у розділі Microsoft SQL Server Always-On онлайнове пул носіїв рішення огляд програми. FOЩоб отримати додаткові відомості про вимоги до вводу та виводу для обробника баз даних SQL Server клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
967576Вимоги системи вводу виводу бази даних сервера Microsoft SQL

Властивості

Номер статті: 917047 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Personal Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Workgroup Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Developer Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Ключові слова: 
kbsql2005setup kbsql2005engine kbexpertiseadvanced kbinfo kbmt KB917047 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 917047

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com