כיצד לפרוס את עדכון האבטחה MS06-017 עבור FrontPage 2002 Server Extensions באמצעות הכלי Extended Security Update Inventory Tool של מערכת ה-Systems Management Server

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 917138 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מתאר כיצד יש לפרוס את עדכון האבטחה MS06-017 עבור Microsoft FrontPage 2002 Server Extensions באמצעות הכלי Extended Security Update Inventory Tool של מערכת ה-SMS (Systems Management Server) מבית Microsoft. כדי לבצע זאת, עליך לעקוב אחר הפעולות המצוינות בסעיף 'מידע נוסף'.

הכלי Extended Security Update Inventory Tool מספק רק גילוי של עדכון האבטחה MS06-017. עבור הפריסה, יש להשתמש בפעולות התקניות להפצת תוכנה של מערכת ה-SMS.

הערות
  • מאמר זה חל רק על גירסת ההורדה האינטרנטית של FrontPage 2002 Server Extensions כאשר היא מותקנת במערכות הפעלה Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000 או מהדורות 64 סיביות של Microsoft Windows Server 2003.
  • הכלי Extended Security Update Inventory Tool הוא גירסת כלי הסריקה Enterprise Scan Tool הספציפית של מערכת ה-SMS. קישור אל דף האינטרנט של Microsoft שממנו ניתן להוריד את הכלי Extended Security Update Inventory Tool נמצא באותו מאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base המתאר את כלי הסריקה Enterprise Scan Tool.

מידע נוסף

כיצד להשתמש בכלי Extended Security Update Inventory Tool

כדי להשתמש בכלי Extended Security Update Inventory Tool למטרות גילוי, יש להתקין את הכלי או לשדרג אותו, אם הוא כבר מותקן.

לאחר עדכון נקודות ההפצה, ודא כי המודעה של הכלי Extended Security Update Inventory Tool פעלה כיאות עבור האוסף All Systems (כל המערכות) או עבור האוסף המצוין על-ידי המדיניות המקומית.

כיצד לקבוע אם דרוש עדכון האבטחה MS06-017

כדי לקבוע במהירות אם למחשבים שבסביבתך דרוש עדכון האבטחה MS06-017, השתמש באחת מהשיטות הבאות:
  • פתח את אשף הפצת עדכוני התוכנה (Distribute Software Updates Wizard). לאחר מכן ודא כי 911831 מוצג כ-Applicable (ישים) בשדה QNumber בדף Add/Remove Updates (הוספה או הסרה של עדכונים).
  • הפעל את הדוח Compliance by Bulletin-ID and Qnumber (תאימות לפי מזהה עלון אבטחה ולפי השדה Qnumber) במערכת ה-SMS ולאחר מכן ודא כי 911831 מופיע כ-Applicable.
אם 911831 מופיע כ-Applicable, למחשבים בסביבתך נחוץ עדכון האבטחה MS06-017. באפשרותך להשתמש בשאילתה הבאה כדי ליצור אוסף דינמי שיכלול את כל המחשבים המציגים את 911831 כ-Applicable.
select SMS_R_System.ResourceID,SMS_R_System.ResourceType,SMS_R_System.Name,SMS_R_System.SMSUniqueIdentifier,SMS_R_System.ResourceDomainORWorkgroup,SMS_R_System.Client from SMS_R_System inner join SMS_G_System_PATCHSTATE on SMS_G_System_PATCHSTATE.ResourceID = SMS_R_System.ResourceId where SMS_G_System_PATCHSTATE.QNumbers = "911831" and SMS_G_System_PATCHSTATE.Status = "Applicable"

כיצד לפרוס את עדכון האבטחה MS06-017

כדי לפרוס את עדכון אבטחה MS06-017, בצע את הפעולות הבאות:
  1. הורד באופן ידני את העדכון מהקישור המופיע בעלון האבטחה.
  2. צור חבילה תקנית של הפצת תוכנה במערכת ה-SMS.
  3. צור מודעה המשתמשת באוסף הדינמי שיצרת באמצעות השאילתה.
עם יצירת התוכנה שפורסמה להפעלת הכלי, יש לסמן את התיבה Allow users to interact with program (אפשר למשתמשים פעולה הדדית עם התוכנית) על-ידי לחיצה בכרטיסייה Environment (סביבה).

מומלץ לתזמן מודעה זו להפעלה תקופתית, כדי לוודא שכל המחשבים הפגיעים יעודכנו.

מיד לאחר שהמודעה פעלה כיאות, באפשרותך לאמת את מצב העדכון במחשבים המיועדים באמצעות האוסף שיצרת. לאחר עדכון כל המחשבים המושפעים, מספר המחשבים באוסף אמור להיות אפס.

לחלופין, באפשרותך לאמת את מצב העדכון של המחשבים המיועדים על-ידי הפעלת הדוח Compliance by Bulletin-ID and Qnumber במערכת ה-SMS.

לקבלת פרטים נוספים על אופן השימוש בפעולות ההפצה התקניות של תוכנה במערכת ה-SMS, עיין במדריך Systems Management Server 2003 Operations Guide. כדי לאתר מדריך זה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/sms/sms2003/opsguide/default.mspx?mfr=true
חשוב ניתן להשתמש באשף הפצת עדכוני התוכנה של מערכת ה-SMS כדי לפרוס ולאשר עדכוני אבטחה נוספים המשתמשים בסוג הסריקה של הכלי Extended Security Update Inventory Tool. במקרה זה אין לכלול את עדכון האבטחה MS06-17 בחבילת הפריסה. העדכון לא יותקן באופן נכון.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף על אופן השגת כלי הסריקה Enterprise Scan Tool, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
894193 כיצד להשיג את כלי הסריקה Enterprise Scan Tool וכיצד להשתמש בו
לקבלת פרטים נוספים על הכלי Extended Security Update Inventory Tool, עיין במדריך ההתקנה Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003 Security Update Scan Tool Installation Guide. מדריך זה כלול בהורדה של הכלי Extended Security Update Inventory Tool. כדי להוריד את הכלי Extended Security Update Inventory Tool, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=2C93DA1D-48A0-4E5C-991F-87E08954F61B&displaylang=en

מאפיינים

Article ID: 917138 - Last Review: יום שלישי 09 מאי 2006 - Revision: 1.3
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft FrontPage 2002 Server Extensions
  • Microsoft Systems Management Server 2.0 Standard Edition
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
מילות מפתח 
kbupdate kbsmsdistribution kbexpertisebeginner kbhowto KB917138

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com