PowerPoint 2002 güncelleştirmesi: 11 Temmuz 2006'nın açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 917153 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

™zet

Microsoft, Microsoft PowerPoint 2002 için bir güncelleştirme yayımladı. Bu makale, güncelleştirmeyi edinme ile ilgili bilgileri içerir. Ayrıca makalede, güncelleştirme ile giderilen sorunlar, güncelleştirme yüklendikten sonra karşılaşabileceğiniz sorunlar ve güncelleştirmenin yüklenmiş olup olmadığının nasıl belirleneceği hakkında bilgiler yer alır.

GİRİŞ

Bu Microsoft PowerPoint 2002 güncelleştirmesi, 2007 Microsoft Office sisteminde yeni kullanılmaya başlanan Açık XML dosya biçimini kullanarak dosyaları açmaya ve kaydetmeye yönelik bir uyumluluk paketinin çerçevesini sağlar.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme ayrıntıları

Hizmet paketi ile giderilen sorunların listesi

Güncelleştirme 917153, aşağıdaki düzeltme paketinde anlatılan sorunları giderir:
917292 PowerPoint 2002 Service Pack 3 sonrası düzeltme paketi: 4 Mayıs 2006'nın açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)

Bu güncelleştirmenin içerdiği daha önceden yayımlanmış güncelleştirmeler

Güncelleştirme 917153, önceden yayımlanmış şu güncelleştirmeyi içerir:
916519 Microsoft PowerPoint 2002 güvenlik güncelleştirmesi: 13 Haziran 2006'nın açıklaması

Bilinen sorunlar

Güncelleştirme yüklendikten sonra oluşabileceği bilinen sorunlar

Güncelleştirme 917153 yüklendikten sonra, daha önce Microsoft Office Word 2007'de kaydedilmiş bir dosyayı açmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Bu dosya, Microsoft Word uygulamasının yeni bir sürümü ile oluşturulmuştur. Bu dosyayla çalışabilmek için uyumluluk paketini karşıdan yüklemek istiyor musunuz?
Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
919026 Bir Microsoft Office 2007 dosyasını açmaya veya kaydetmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Bu dosyayla çalışabilmek için uyumluluk paketini karşıdan yüklemek istiyor musunuz?" (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)

Kaldırma bilgileri

Bu güncelleştirmeyi kaldırmak için, Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır aracını kullanın.

Not Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır aracından güncelleştirmeyi kaldırma seçeneğiniz olmayabilir. Belirli Office güncelleştirmelerini Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır kullanarak kaldırma hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
903771 Office güncelleştirmelerini kaldırma becerisi hakkında bilgiler (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)

Yükleme ayrıntıları

Güncelleştirme nasıl edinilir ve yüklenir

Güncelleştirme 917153, Microsoft Yükleme Merkezi'nde bulunmaktadır. Bu güncelleştirmeyi karşıdan yüklemek ve yükleme yönergeleri ile dağıtım stratejilerini görüntülemek için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=180B3765-DAF4-4F60-AAB0-7E7ABD2C0373

Güncelleştirmenin yüklü olup olmadığı nasıl belirlenir

Güncelleştirme 917153, aşağıdaki tabloda listelenen sürümde bir dosya içerir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıSürüm
Powerpnt.exe10.0.6804.0
Tabloda listelenen dosyanın daha ileri bir sürümüne sahipseniz bu güncelleştirmeyi yüklemeniz gerekmez. Bilgisayarınızda yüklü olan Office XP sürümünü belirleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
291331 Office XP sürümü nasıl denetlenir

Yöneticiler için .msp dosyaları hakkında bilgi

Güncelleştirme 917153, bir tam dosya Microsoft Windows Installer dosyasından (.msp dosyası) oluşur. .msp dosyası kendi kendine ayıklanan bir yürütülebilir dosyadır. Bu güncelleştirmede aşağıdaki .msp dosyası dağıtılır:
Powerpntff.msp

Yöneticiler için belirli bileşenleri yeniden yükleme özellikleri

Yönetimsel yükleme noktanızı güncelleştirir, PowerPoint 2002'yi yeniden önbelleğe alır ve istemci bilgisayarlara yüklerseniz, REINSTALL=[özellik listesi] özelliğini içeren bir komut satırı çalıştırabilirsiniz. Bu özellik, belirli PowerPoint 2002 bileşenlerini yönetimsel görüntüden yeniden yüklemek isteyip istemediğinizi belirler. Güncelleştirme 917153 için, [özellikler listesi] değeri aşağıdaki gibidir:
PPTFiles
Alternatif olarak, REINSTALL=ALL parametresini kullanarak tüm Microsoft Office bileşenlerini istemci bilgisayara yeniden yükleyebilirsiniz.

Office BT uzmanları için Office Yönetim Güncelleştirme Merkezi, tüm Office sürümleri için en son yönetimsel güncelleştirmeleri ve stratejik dağıtım kaynaklarını içerir. Office Yönetim Güncelleştirme Merkezi hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Özellikler

Makale numarası: 917153 - Last Review: 28 Eylül 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbbug kbdownload kbpubtypekc kbsavefile kbopenfile kbconversion kbfix kbupdate kbqfe atdownload kbexpertisebeginner KB917153

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com