PowerPoint 2002 Service Pack 3 sonrası düzeltme paketinin açıklaması: 4 Mayıs 2006'ın açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 917292 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft, Microsoft PowerPoint 2002 için PowerPoint 2002 Service Pack 3 sonrası düzeltme paketi yayımladı.
Bu makalede, düzeltme paketiyle ilgili aşağıdaki konular anlatılmaktadır:
 • Düzeltme paketinin giderdiği sorunlar.
 • Düzeltme paketini yükleme önkoşulları.
 • Düzeltme paketini yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanızın gerekip gerekmediği.
 • Düzeltme paketinin başka bir düzeltme paketiyle değiştirilip değiştirilmediği.
 • Kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekip gerekmediği.
 • Düzeltme paketinde bulunan dosyalar.

Giriş

Bu makalede, Microsoft PowerPoint 2002 4 Mayıs 2006 tarihli düzeltme paketinde giderilen sorunları açıklar.

Düzeltme paketinin giderdiği sorunlar

Bu düzeltme paketi, daha önce bir Microsoft Bilgi Bankası makalesinde belgelenmeyen aşağıdaki sorunları giderir:
 • Sonra bir Otomatik Şekil nesnesi, Microsoft PowerPoint 2002'de uygulanan animasyon efektleri belirlemek için Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) makrosu çalıştırdığınızda. Ancak, VBA makrosu bu nesneye uygulanmış olan animasyon efektleri için doğru değerler döndürmeyebilir.
 • PowerPoint 2002'de yerleşik Tasarım şablonlarını yüklü değil, Slayt Tasarımı</a0> görev bölmesi'ni açtığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Bu özellik kullanılamaz. Bu özelliği kullanabilmek için <a0></a0>, lütfen Kur'u yeniden çalıştırın, "Özellikleri Ekle veya Kaldır" seçin ve özelliği "Çalıştır gelen Bilgisayarım" veya "CD/ağdan çalıştır" olarak değiştirin.
  Slayt Tasarımı</a0> görev bölmesini açmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullandığınızda, bu hata iletisini alırsınız:
  • Biçim menüsünden Slayt Tasarımı tıklatın.
  • Dosya menüsünden Yeni ' yi tıklatın. Ardından, Tasarım şablondanYeni sunu</a1> görev bölmesinde tıklatın.
  • Herhangi bir görev bölmesinde, Slayt Tasarımı - tasarım şablonlarıDiğer görev bölmeleri listesinde tıklatın.

Daha fazla bilgi

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Aşağıdaki listede düzeltme paketi önkoşulları bulunmaktadır:
 • Bu düzeltmenin tam dosya sürümü aynı zamanda yönetimsel sürümüdür. Bu düzeltmenin tam dosya sürümü bir Postane XP Service Pack 3'ü düzeltmedir. Düzeltmeyi yüklemek için <a0></a0>, Office XP Service Pack 3 yüklü olmalıdır.Office XP SP3 hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  832671Microsoft Office XP Service Pack 3'ün Açıklaması

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme daha yeni bir düzeltme ile değiştirilmemiştir.

Kayıt defteri Bilgileri

Bu paketin içerdiği düzeltmeleri kullanmak için herhangi bir kayıt defteri anahtarlarını değiştirin ya da bir kayıt defteri anahtarı oluşturmanız gerekmez.

Düzeltme Dosyası Bilgileri

Bu düzeltme, bir ürünü en son sürüme tam olarak güncelleştirmek için gerekli olan dosyaları içermeyebilir. Bu düzeltme, yalnızca bu makalede listelenen sorunları düzelten dosyaları içerir.

Bu düzeltmenin genel sürümü, düzeltmeyi yüklemek için bir Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Tarihler ve saatler için bu dosyalar, Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde tarih yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.

Microsoft Windows Installer .msp dosyası bilgileri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Powerpntff.mspUygulanamaz9,635,84004 Mayıs 200618: 16
Düzeltme paketini yükledikten sonra bu düzeltme paketinin genel sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen daha yeni dosya özniteliklerine veya dosya özniteliklerine sahiptir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
PowerPnt.exe10.0.6801.06,097,68004 Mayıs 200605: 56
Ek notlar:
 • Bu düzeltmenin nasıl yükleneceği konusunda daha fazla bilgi için, düzeltme paketinde bulunan Readme.txt dosyasına bakın.
 • Microsoft'un yayımlandıktan sonra düzeltilir yazılım için kullandığı terminoloji hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 917292 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbofficexppostsp3fix kbtemplate kbprogramming kbmacro kbautomation kbvba kbexpertisebeginner kberrmsg kbbug kbhotfixrollup kbfix kbqfe kbhotfixserver KB917292 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:917292

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com