Düzeltme: .NET Framework 2.0 çalıştıran bir bilgisayarda, yönetilen kod Native Image Generator'ı kullandığınızda, 32nd Ngen görüntü oluturulmasını Ngen görüntünün bir yeniden derlemesinde tetikleyebilir...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 917316 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft .NET Framework 2.0 çalıştıran bir bilgisayarda, yönetilen kod yerel Görüntü Oluşturucu (Ngen.exe) kullandığınızda, 32nd Ngen görüntü oluturulmasını Ngen görüntünün bir yeniden derlemesinde tetikleyebilir değil. Ayrıca, geçersiz Ngen resim yüklemek ve bir işlem içinde çalışır.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Microsoft .NET Framework 2.0 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözümlemek için düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu belirlerse, normal destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi yüklemek için .NET Framework 2.0 çalıştırıyor gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme, başka bir yazılım güncelleştirmesinin yerini almaz.

Düzeltme dosyası bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Mscordacwks.dll2.0.50727.87800,25614 Mar 200611:49x86
Mscorlib.dll2.0.50727.874,317,18414 Mar 200611:49x86
Mscorwks.dll2.0.50727.875,617,15214 Mar 200611:49x86
Sos.dll2.0.50727.87377,34414 Mar 200611:49x86

Daha fazla bilgi

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için bilgisayardaki tüm Ngen görüntülerindeki Ngen görüntüyü içeren derleme yeniden ne zaman yeniden. Yeniden oluşturma işlemi aşağıdaki komutu çalıştırıldığında tüm Ngen görüntülerindeki yeniden oluşturulur:
Ngen güncelleştirme/Force

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 917316 - Last Review: 3 Mart 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbmt KB917316 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 917316

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com