Numer ID artykułu: 917347 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Firma Microsoft wydała aktualizację dla programu Microsoft Word 2002. Ten artykuł zawiera informacje dotyczące sposobu uzyskiwania aktualizacji. Ponadto w tym artykule opisano problemy, które mogą wystąpić po zainstalowaniu aktualizacji i w jaki sposób ustalić, czy ta aktualizacja jest zainstalowana.

WPROWADZENIE

Ta aktualizacja dla programu Microsoft Word 2002 zapewnia ramy dla pakietu zgodności, do otwierania i zapisywania plików przy użyciu formatu pliku XML, otwórz nowy pakietu Microsoft Office System 2007.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji

Wcześniej wydane aktualizacje, które obejmuje ta aktualizacja

Aktualizacji 917347 uwzględniono następującą wcześniej wydaną aktualizację:
917335 Opis aktualizacji zabezpieczeń dla programu Microsoft Word 2002: 13 czerwca 2006 r.

Znane problemy

Znane problemy, które mogą występować po zainstalowaniu aktualizacji

Po zainstalowaniu aktualizacji 917347, może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie podczas próby otwarcia pliku, który został wcześniej zapisany w programie Microsoft Office Word 2007:
Ten plik został utworzony w nowszej wersji programu Microsoft Word. Czy chcesz pobrać pakiet zgodności, dzięki czemu można pracować z tym plikiem?
Aby uzyskać więcej informacji na temat tego problemu, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
919026Komunikat o błędzie podczas próby otwarcia lub zapisania pliku pakietu Microsoft Office 2007: "Czy chcesz pobrać pakiet zgodności, dzięki czemu można pracować z plikiem"

Po zainstalowaniu aktualizacji 917347 dokumenty w formacie RTF, utworzone z innych edytorów RTF może otworzyć w programie Word. Jednakże dokumenty te mogą Brak wstawionego grafiki.

Uwaga Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem. Możemy ją obecnie badania.

Może być w stanie rozwiązać brakuje grafiki w systemie, który nie został zaktualizowany za pomocą aktualizacji 917347. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. W programie Word 2002 otwórz plik .rtf.
  2. Na Narzędzia menu, kliknij przycisk Opcje.
  3. W Opcje okno dialogowe, kliknij przycisk Zgodność Karta, ustawianie Opcja zalecana dla ustawienie Program Microsoft Word 2002, a następnie kliknij przycisk OK.
  4. Zapisz plik .rtf.

Informacje dotyczące usuwania

Do usunięcia tej aktualizacji należy użyć apletu Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania.

Uwaga Nie masz możliwość usunięcia aktualizacji z apletu Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania. Aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania niektórych aktualizacji pakietu Office za pomocą apletu Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
903771Informacje na temat możliwości odinstalowania aktualizacji pakietu Office

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji

Jak uzyskać i zainstalować aktualizację

Aktualizacja 917347 znajduje się w Centrum pobierania Microsoft. Aby pobrać tę aktualizację i wyświetlić instrukcje dotyczące instalacji oraz strategie wdrażania, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=617D564F-FA34-4E8F-B1EC-0A0CF0326C52

Jak ustalić, czy aktualizacja jest zainstalowana

Aktualizacja 917347 zawiera plik wersję wymienionych w poniższej tabeli.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja
Winword.exe10.0.6804.0
Nie trzeba instalować tę aktualizację, jeśli masz nowszej wersji pliku, który jest wymieniony w tabeli. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu ustalenia wersji pakietu Office XP zainstalowanej na komputerze kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
291331Sprawdzanie wersji pakietu Office XP

Informacje dla administratorów dotyczące plików msp

Aktualizacja 917347 składa się z pełnego pliku Instalator systemu Microsoft Windows (plik .msp). Plik .msp jest spakowany w samowyodrębniającym się pliku wykonywalnym. W tej aktualizacji rozpowszechniany jest następujący plik .msp:
Winwordff.msp

Funkcje dla administratorów ponownego instalowania określonych składników

W przypadku aktualizacji punktu instalacji administracyjnej i następnie zostanie ponownie zbuforowany i zainstalowany na komputerach klienckich programu Word 2002, można uruchomić wiersz polecenia, który zawiera ZAINSTALUJ PONOWNIE = [Lista funkcji] Właściwość. Właściwość ta określa, czy mają zostać ponownie zainstalowane określone składniki programu Word 2002 z obrazu administracyjnego. 917347 Wartość dla aktualizacji [Lista funkcji] jest następujący:
WORDFiles
Alternatywnie, można użyć parametru REINSTALL = ALL ponownie zainstalować wszystkie składniki pakietu Microsoft Office na komputerze klienckim.

Office Admin Update Center przeznaczona dla informatyków pakietu Office zawiera najnowsze aktualizacje administracyjne i strategiczne zasoby z wdrażaniem dla wszystkich wersji pakietu Office. Więcej informacji o witrynie Office Admin Update Center odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 917347 - Ostatnia weryfikacja: 30 sierpnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbpubtypekc kbbug kbconversion kbopenfile kbsavefile kbexpertisebeginner kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload kbmt KB917347 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 917347

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com