Номер статті: 917347 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

корпорація Майкрософт випустила оновлення для Microsoft Word 2002. Ця стаття містить відомості про те, як отримати оновлення. Крім того, у цій статті описано проблеми, які можуть виникнути після інсталяції оновлення та як визначити, чи оновлення інстальовано.

ВВЕДЕННЯ

Це оновлення для Microsoft Word 2002 надає структуру для пакета сумісності, для відкриття та збереження файлів за допомогою новий для системи 2007 Microsoft Office формат файлів Open XML.

Додаткові відомості

Відомості про поновлення

Раніше випущені оновлення, що це оновлення включає

Оновлення 917347 включає в себе наступні раніше випустила оновлення:
917335 Опис оновлення системи безпеки для Microsoft Word 2002: 13 червня 2006 року.

Відомі проблеми

Відомі проблеми, які можуть виникнути після інсталяції оновлення

Після установки оновлення 917347, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку при спробі відкрити файл, що раніше було збережено у програмі Microsoft Office Word 2007-Українська версія:
Файл було створено у новішій версії Microsoft Word. Завантажити пакет сумісності, так що ви можете працювати з цим файлом?
Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
919026протокол IMAP про помилку при спробі відкрити або зберегти файл Microsoft Office 2007: "Ви хочете завантажити пакет сумісності, так що ви можете працювати з цим файлом"

Після установки оновлення 917347, RTF документів, які створюються на інші редактори RTF може відкрити в Microsoft Word. Однак, ці документи можуть бути пропущені вставлених малюнків.

Примітка корпорація Майкрософт підтвердила, що це проблема. Ми в даний Вільний час вивчають його.

Ви зможете вирішити проблему відсутні графіки на системи, які не було оновлено з оновлення 917347. Для цього виконайте такі дії:
  1. У Microsoft Word 2002 відкрити файл RTF.
  2. На що Інструменти меню, натисніть Параметри.
  3. У регіоні Параметри діалоговому вікні, натисніть на Сумісність Закладка, встановити в Рекомендований варіант для налаштування до Microsoft Word 2002і натисніть кнопку ОК.
  4. Повторно збережіть файл RTF.

Відомості про видалення

Щоб видалити поновлення, сценарій виконання Установка й видалення програм на панелі керування.

Примітка Ви не маєте можливість видалення оновлення з Установка й видалення програм на панелі керування. Щоб отримати додаткові відомості про видалення деяких оновлень Office за допомогою Установка й видалення програм на панелі керування клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
903771Відомості про можливість видалення оновлень Office

Установка подробиці

Як отримати та інсталювати оновлення

Оновлення 917347 знаходиться в центрі завантаження Microsoft. Завантажити це оновлення та Переглянути інструкції з інсталяції та способів розгортання, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/Downloads/Details.aspx?FamilyId=617D564F-FA34-4E8F-B1EC-0A0CF0326C52

Як визначити, чи інстальовано оновлення

Оновлення 917347 містить файл, який має версії, що перелічені в нижченаведеній таблиці.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія
Winword. exe10.0.6804.0
Не потрібно інсталювати це оновлення, якщо ви маєте пізнішу версію файлів, які вказані в таблиці. Щоб отримати додаткові відомості про визначення версії Office XP, який інстальовано на комп'ютері клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
291331Як перевірити версію Office XP

Відомості для адміністраторів про MSP-файлів

Оновлення 917347 складається з повне файл Microsoft Windows Installer (MSP-файл). MSP-файл упаковані в виконуваним файлом саморозгортання. У такий файл. msp поширюється в це оновлення:
Winwordff.MSP

Функції для переустановки конкретні компоненти для адміністраторів

Якщо оновлення вашої точки адміністративної установки і потім має повторно кешувати та Переустановіть Word 2002 на клієнтських комп'ютерах, можна запустити командний рядок, яка включає в себе в ПЕРЕІНСТАЛЮЙТЕ = [список функцій] власності. Ця властивість визначає, чи потрібно переінсталювати конкретні компоненти Microsoft Word 2002 з адміністративного образу. Для оновлення 917347, значення для [список функцій] виглядає наступним чином:
WORDFiles
Крім того, ви можете замінити параметр ПЕРЕВСТАНОВИТИ = всі перевстановити всі компоненти Microsoft Office на клієнтському комп'ютері.

Office Admin Update Center для Office його фахівців містить останніх адміністративних оновлень і стратегічного розгортання ресурсів для всіх версій Microsoft Office. Докладніше про Office Admin Update Center відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://TechNet.Microsoft.com/Office/bb267346.aspx

Властивості

Номер статті: 917347 - Востаннє переглянуто: 30 серпня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Word 2002 - стандартний випуск
Ключові слова: 
kbpubtypekc kbbug kbconversion kbopenfile kbsavefile kbexpertisebeginner kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload kbmt KB917347 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 917347

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com