Objekt System.Web.Caching.Cache není určen pro použití mimo ASP.NET v rozhraní .NET Framework 1.1 a .NET Framework 1.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917411 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Objekt System.Web.Caching.Cache v rozhraní Microsoft .NET Framework 1.1 a Microsoft .NET Framework 1.0 není určen pro použití mimo Microsoft ASP.NET. Objekt mezipaměti byly navrženy a otestovány podle ASP.NET poskytují ukládání do mezipaměti ASP.NET pro použití. Při pokusu o použití mezipaměti objektů v jiných typů aplikací, jako je například aplikace konzoly nebo aplikací model Windows Forms objektů cache nemusí pracovat správně.

Poznámka: Konkrétní problém popsaný v části "Další informace" nedochází v rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0. Proto můžete použít objekt mezipaměti mimo ASP.NET v rozhraní .NET Framework 2.0. Však doporučujeme zvážit použití aplikace blok mezipaměti, protože nabízí více možností pro přizpůsobení splňují požadavky aplikace.

Další informace

V operačním systému, který nemá nainstalován ASP.NET nelze vytvořit objekt System.Web.Caching.Cache. Vyčištění mezipaměti objektů poskytovaných infrastruktury ASP.NET a neplatné nebo nepoužívané objekty mezipaměti nelze automaticky odebrat Pokud aplikace není aplikace ASP.NET. Proto pokud mezipaměti objektů jsou použita mimo ASP.NET, systémové paměti je vyhrazena pro mezipaměť objektů není uvolněna. Vnitřní metody ASP.NET vyčištění mezipaměti, protože metody jsou označeny jako interní a zamýšlené pro interní použití nelze ručně vyvolat.

.NET Framework 1.1 neobsahuje obecný objekt poskytovat podporu mezipaměti mimo ASP.NET. Microsoft vzory a postupy řadu aplikací bloky však obsahuje Caching blokování aplikací, která je určena v mnoha různých typů aplikací.

Odkazy

Další informace o blokování mezipaměti aplikací na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms954815.aspx
Další informace o objektu System.Web.Caching.Cache na webu služby MSDN:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/system.web.caching.cache(vs.71).aspx

Vlastnosti

ID článku: 917411 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 1.0
  • Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 1
  • Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 2
  • Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 3
  • Microsoft .NET Framework 1.1
  • Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbmt kbcaching kbcache kbtshoot kbinfo kbprb KB917411 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:917411

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com