Operační systémy guest výrobců, které jsou podporovány pro použití s Virtual Server 2005 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917437 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje operační systémy jiných výrobců, které jsou podporovány pro použití jako guest operačních systémů v Microsoft Virtual Server 2005 R2.

Tento článek popisuje operační systémy jiných výrobců, které jsou podporovány pro použití jako guest operačních systémů v Microsoft Virtual Server 2005 R2 Service Pack 1 (SP1).

Další informace

Společnost Microsoft se zaměřuje na testování a podporu mnoha výrobců operačních systémů pro použití jako guest operačními systémy v Virtual Server 2005 R2 SP1 virtuálních strojů. K lepšímu zkontrolujte, zda máte příznivý zkušeností při spuštění výrobců guest operačních systémů v Virtual Server 2005, vytvořila Microsoft Product Support Services (PSS) podporu modelu výrobku pro tyto operační systémy výrobců guest.

Společnost Microsoft poskytuje technickou podporu pro operační systémy výrobců guest pomocí standardní kanály Premier a Professional. Pokud jste ohlásit problém, ke kterému dochází v době spuštění do operačního systému podporované výrobců guest na serveru Virtual Server 2005, budete přesměrováni na tým pracovníci technické podpory společnosti Microsoft. Tyto podpory odborníky vyškolení řešení problémů, které jsou souvisejících se slučitelností mezi následující seznam operačních systémů třetí arty guest a Microsoft Virtual Server 2005 R2 SP1.

Podporované operační systémy Linux

Společnosti Microsoft pro podporu Linux guest operačních systémů je aktuálně omezena na následující seznamu operačních systémů, kvalifikovanými a testované:

Distribuce organizace

 • Red Hat Enterprise Linux 2.1 (aktualizace 7)
 • Red Hat Enterprise Linux 3.0 (aktualizace 8)
 • Red Hat Enterprise Linux 4.0 (aktualizace 4)
 • Red Hat Enterprise Linux 5.0
 • SuSE Linux Enterprise Server 9.0
 • SuSE Linux Enterprise Server 10.0

Standardní distribuce

 • Red Hat Linux 9.0
 • SuSE Linux 9.3
 • SuSE Linux 10.0
 • SuSE Linux 10.1
 • SuSE Linux 10.2
Microsoft provedl značné množství interoperability zkoušení těchto distribuce na počítačích virtuální spuštěných Virtual Server 2005 R2 SP1.

Informace o přidání Virtual Machine

Ke zlepšení interoperability virtuálního počítače se systémem Linux hostovaném operačním systému a Virtual Server 2005 R2 SP1, přidání Virtual Machine jsou k dispozici pro Linux guest operačních systémů. Virtual Machine přidání součásti můžete nainstalovat v systému Linux guest operačních systémů ke zlepšení následující možnosti operačního systému:
 • Synchronizace Guest a hostitele pro synchronizaci času, generování prezenčního signálu a koordinované vypnutí operace
 • Ovladač myši
 • Ovladač adaptéru grafiky
 • Emulace pevného disku SCSI
Přidání Virtual Machine pro operační systémy Linux guest jsou k dispozici zdarma ke stažení následující odkaz:
http://technet.microsoft.com/en-us/virtualserver/bb676671.aspx
Microsoft poskytuje podporu pro instalace Virtual Machine dodatky v distribuce Linux, zobrazené v předchozí seznamy.

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 917437 - Poslední aktualizace: 3. ledna 2008 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Virtual Server 2005 R2 Enterprise Edition
 • Microsoft Virtual Server 2005 R2 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdisplay kbdeployment kbappcompatability kbhowto kbinfo KB917437 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:917437

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com