Oprava: Nástroj Analyze.exe mohou nesprávně odebrat soubory a Projekty Visual SourceSafe 2005 při spuštění nástroje pomocí – d přepínačem

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917491 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Obnovení projektu z archivu v databázi aplikace Microsoft Visual SourceSafe 2005 dříve zničena. Spustit nástroj Analyze.exe pomocí přepínače - d. V tomto scénáři může nástroj nesprávně odebrat soubory a projekty.

Příčina

Tento problém může nastat při splnění následujících podmínek:
 • Archivovat obsah projektu do souboru archivu.
 • Zničení obsahu projektu.
 • Obnovit obsah projekt ze souboru archivu.
 • Spuštěním následujícího příkazu proti databázi projektu:
  Analyze.exe -d
  Poznámka projektu zničen uživatelem nové sestavení.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Microsoft Visual Studio 2005, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Analyze.exe8.0.50727.101240,12814. 4. 200614: 24X86

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Spusťte následující příkaz identifikovat soubory, které nemají větví nadřazené nebo podřízené větve:
  Analyze.exe –v4
 2. Odebrat identifikované souborů pomocí rozhraní aplikací nebo pomocí skriptu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 917491 - Poslední aktualizace: 26. července 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual SourceSafe 2005 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB917491 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:917491

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com