Komunikat o błędzie podczas próby zainstalowania narzędzia sprawdzania poprawności oryginalnego systemu Windows (WGA) z witryny Windows Update w sieci Web: "0x80070005"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 917499 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby zainstalowania narzędzia sprawdzania poprawności oryginalnego systemu Windows (WGA) do sprawdzania poprawności systemu Microsoft Windows XP lub Microsoft Windows 2000 Professional, nie może sprawdzić poprawności pomyślnie. Ponadto zostanie wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
0x80070005

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ nie wykryto odpowiedniego uprawnienia.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web, aby pobrać i zainstalować w narzędziu:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=52012
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących problemów uprawnienia, które mogą wystąpić podczas próby uruchomienia usługi Windows Update kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
910338 Komunikat o błędzie podczas odwiedzania witryny Windows Update lub witryny Microsoft Update w sieci Web: "0x800A0046"

Właściwości

Numer ID artykułu: 917499 - Ostatnia weryfikacja: 6 czerwca 2014 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Genuine Advantage
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kberrmsg kbprb kbmt KB917499 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 917499

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com