Oprava: Aplikace Internet Explorer 6 neočekávaně ukončena při spuštění programu, který používá ovládací prvek webového prohlížeče iterovat prostřednictvím rozhraní IHTMLStyleSheetsCollection

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917772 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář. Je-li vytvořit stránky HTML. Kód HTML stránky odkazuje na seznam stylů CSS. První seznam stylů CSS používá @ dovozních pravidlo, chcete-li odkazovat na druhý seznam stylů CSS. Druhý seznam stylů CSS používá @ dovozních pravidlo, chcete-li odkazovat na třetí seznam stylů CSS. Můžete spustit program, který používá ovládací prvek webového prohlížeče iterovat prostřednictvím rozhraní IHTMLStyleSheetsCollection pro stránky HTML.

V tomto případě aplikace Internet Explorer 6 neočekávaně ukončí. Navíc může zobrazit chybová zpráva, která se podobá následující Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) - podle počítače:
Aplikace Internet Explorer došlo k problému a je třeba ji ukončit.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Mshtml.dll6.0.2900.28823,056,12807. Duben 200604: 37

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6.

Odkazy

Další informace o importu @ pravidlo, navštivte následující web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms530768.aspx

Vlastnosti

ID článku: 917772 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer (Programming) 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbie600fix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc KB917772 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:917772

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com